30. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & Spa i fotorelacja z 28 :)

wtorek, 11 listopada 2014
30. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & Spa
15-16 listopada

EXPO Kraków


Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Jego jubileuszowa, 30. edycja odbędzie się w nowym miejscu – na terenie centrum kongresowym EXPO Kraków.

Kongres LNE & spa prezentuje najnowsze trendy z zakresu pielęgnacji, kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy z całego świata, którzy dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem.

Otwarta dla wszystkich część targowa, daje z kolei szansę poznania najciekawszych premier kosmetycznych oraz umożliwia spotkania z najlepszymi ekspertami w zakresie pielęgnacji i stylizacji. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej oraz są okazją do dyskusji o najistotniejszych problemach dotyczących zdrowia skóry. Najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne będzie można poznać i przetestować w sobotę (15 listopada) w godz. 10:00 – 18:00 oraz w niedzielę (16 listopada) w godz. 10:00 – 17:00 w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Jubileuszowy Kongres LNE & spa to także nowa formuła wykładów i dyskusji panelowych. W ramach sesji ogólnej przedstawione zostaną najbardziej aktualne zagadnienia i tematy kosmetologiczne. Zaplanowano tutaj również wywiady z międzynarodowymi ekspertami branży beauty oraz pokazy zabiegów i nowych metod pielęgnacji skóry. Dopełnieniem programu są sesje tematyczne: biznesowa (zagadnienia z zakresu przedsiębiorczości i promocji marki), make-up (pokazy stylizacji i możliwość poznania pracy wizażystów), masażu (spotkania światowej sławy masażystów i pasjonatów nowoczesnych technik pracy z ciałem). Goście Kongresu mają również możliwość uczestnictwa w trzech certyfikowanych sesjach masterclass. Dodatkowo w czasie tego wydarzenia organizowane są imprezy towarzyszące, takie jak: Mistrzostwa makijażu i stylizacji Art Visage PRO 2014, II Ogólnopolskie mistrzostwa makijażu permanentnego, II Ogólnopolskie mistrzostwa w depilacji profesjonalnej.

www.kongres.lne.pl


A oto zdjęcia z targów, które odbywały się podczas 28 Kongresu : 


 Plakat reklamujący 28 Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne 

Stoisko Organique pełne "smakowitości" kosmetycznych :)

To tam spotkacie wiele osób tak samo interesujących się kosmetykami jak Wy :)

Podczas targów macie okazję porozmawiać i skonsultować swoje zapytania ze specjalistami np. 
w kwestii doboru makijażu

Stand z kosmetykami marki Etre Belle 

Na tym stoisku kolejka jest non stop -  stoisko marki Bikor

Pędzle Bikor ... do wyboru do koloru :)

Taka sroka makijażowa jak ja powinna to miejsce omijać ... ale nigdy mi się to nie udaje ;)

Stoisko z pędzlami Maestro ... i kolejne pół godziny spędzone na wybieraniu kolejnych do kolekcji :)Już nie mogę się doczekać tegorocznych jubileuszowych targów i kongresu. Która z Was się wybiera? Zapewniam, że warto :)

8 komentarzy:

 1. Kurcze, ja tak baaardzo chciałam ale studia... :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Już doczekać się nie mogę; ) niestety teraz mogę tylko w niedziele .... nie wyobrażam sobie aby tam nie być; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja będę na pewno, ale tylko w niedzielę (niechaj żyje sobotnia praca! ;) )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. współczuję sobotniej pracy. też będę w niedzielę :)

   Usuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)