Fussy od Fenty Beauty - błyszczyk wart każdej złotówki?

poniedziałek, 11 lutego 2019
Witam serdecznie

Dzisiaj opowiem o błyszczyku, który nareszcie udało mi się upolować w mojej Sephorze, online jest non stop wyprzedany. Co to za cudo?


Miałam już poprzednie, kultowe produkty od Rihanny. Mowa o Gloss Bomb, zużyłam jeden pełnowymiarowy oraz miniaturę. Teraz gości u mnie Diamond Milk, który jest specyficzny, ale da się go lubić. Nie jest to jednak odcień dla każdego. Jak będzie z najmłodszym "dzieckiem" Rihanny?
Fussy kosztuje 75 zł, ale wykorzystałam kod na -10% i mogłam go mieć w nieco niższej cenie. Co wiemy o tym kosmetyku z opisu na stronie Sephory?
" ON: zatrzymujący wszystkie spojrzenia, olśniewająco błyszczący - błyszczyk, który nowi się tak dobrze jak wygląda. Gloss Bomb nada Twoim ustom niebywałego blasku w uniwersalnym odcieniu. Wystarczy jedno pociągnięcie po ustach, a jego aplikator w kolorze XXL natychmiastowo pokrywa Twoje usta zniewalającym blaskiem. Usta są natychmiastowo pełniejsze, gładsze oraz super błyszczące. Dzięki waniliowo-brzoskwiniowemu zapachowi jest jeszcze bardziej uzależniający." 

Kolor jest przepiękny, wpada w delikatny odcień różu, co dodatkowo zachęca mnie do jego używania. Nie jest to kolor jak u "barbie", ale ładny, subtelny odcień, który na ustach wygląda po prostu pięknie.


Uwielbiam produkty do ust od Rihanny, dlatego nie żal mi wydanych na nie złotówek. Są wydajne, długo się utrzymują, jak na tego typu produkt. Wyglądają na ustach pięknie, a dodatkowo nawilżają je i sprawiają, że są w dobrej kondycji. Zwłaszcza w moim przypadku, gdy w pracy mówię non stop od 7 - 18! Polecam. A może znacie już te błyszczyki?

9 komentarzy:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)