Ślicznotka Complexionista Benefit

piątek, 3 sierpnia 2018
Witam serdecznie

Jednym z produktów, jakie trafiły do mnie dzięki promocji w Sephorze jest taka oto ślicznotka od marki Benefit. W cenie regularnej kosztuje sporo (160 zł), ale teraz można ją nabyć za niecałe 80 zł.Ta paleta zawiera wszystko,czego potrzebujesz,aby pięknie wykonturować twarz! - tak zachęca producent na stronie Sephory.


"Ukryj niedoskonałości razem z korektorem Boi-ing Industrial Strength,ociepl twarz przy użyciu pudrów brązujących Hoola i Hoola Lite oraz rozświetl nos,łuk kupidyna oraz szczyty kości policzkowych dzięki wypiekanemu rozświetlaczowi Dandelion Twinkle oraz kremowemu rozświetlaczowi w kolorze szampana Watt's Up!" - taką zachętę przeczytamy w opisie produktu.Do zestawu dołączone zostały autorskie wskazówki i porady przygotowane przez markę Benefit.


Muszę przyznać, że długo się nad tym zestawem zastanawiałam. Naczytałam się, że produkty są małe, że produkty kremowe często się brudzą przez to, że pojawiają się w towarzystwie prasowanych.  Oczywiście, nie można się z tym nie zgodzić, ale to właśnie po ten set sięgam ostatnio non stop. Korektory są doskonałe, każdy odcień idealnie pasuje do mojej cery. Dwa bronzery w mini wersji to super pomysł. No i przepiękne rozświetlacze, które zdobywają wiele pochwał, gdy mam je zaaplikowane na buzi. 


Jestem zadowolona z zakupu tego produktu. Sam design opakowania jest przepiękny, a cała reszta sprawia, że nie żałuję tych 79 zł, jakie przyszło mi za nią zapłacić. 

Co sądzicie o tym produkcie?

5 komentarzy:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)