Rozkład jazdy na blogu 26-30 czerwca - o czym przeczytacie?

niedziela, 25 czerwca 2017
Dzień dobry

Jest niedziela i jest zapowiedź tematyki wpisów, jakie pojawią się na blogu w przyszłym tygodniu. Muszę przyznać, że w roku szkolnym stanowił on dla mnie pewnego rodzaju  zabezpieczenie, które sprawiało, że w weekend miałam zapewnione wpisy na cały zbliżający się okres 7 dni. Teraz, w wakacje, nie chcę od tego odchodzić. Zakładam jednak, że może się pojawić jakiś spontaniczny wpis, a jeden z obiecanych pojawić np. w weekend :) Przejdźmy jednak do meritum, o czym będzie można poczytać w najbliższym tygodniu?


Z pewnością pojawią się wpisy dotyczące pudełek be Glossy i urodzinowego Shinybox, które w tym miesiącu było pełne ciekawych produktów. Trzecim wpisem będzie zawartość przesyłki od Nivea. Pokażę Wam część prezentów urodzinowych, zwłaszcza tych kosmetycznych. Chciałabym przygotować wpis o konferencji Meet Beauty i wreszcie pokazać, co znalazłam w paczkach, które otrzymałam po jej zakończeniu. Wreszcie wpis, o którym pisałam ostatnio, ale zaginął i nie został wrzucony w mijającym tygodniu, a mianowicie haul z promocji w Glamshopie.

Który z wpisów najbardziej Was zaciekawił? 
Przepięknej niedzieli :)

2 komentarze:

  1. Oj, szykuje się wiele ciekawych nowości :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekam na Glamshopowy wpis najbardziej :D J.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)