Wyprzedaż w Sephora - 50% - haul

czwartek, 11 maja 2017
Dzień dobry

W dniu dzisiejszym pokażę Wam, co wpadło do mojej toaletki dzięki promocji w Sephorze, gdzie niektóre produkty można było kupić nawet za połowę ceny. Nie mogłam sobie odmówić wizyty i poszperania w "wyprzedażowym koszu". Szukałam 3 konkretnych rzeczy i udało się, są ze mną! 


Zależało mi, aby znaleźć paletę The delicate marki Sephora, która w promocji kosztowała 19,90 zł. Ogromnie mi się podobała, ale w regularnej cenie, była za droga, jak na taką paletkę. W tej cenie była akurat i cieszę się, że Sephora zdecydowała się ją przecenić. Oprócz paletki, czyli tego, co jest moim bzikiem :), zdecydowałam się na zakup dwóch pędzli z linii pro również projektu Sephora. Skusiły mnie te z numerami 53 oraz 82. 53 jest przeznaczony do aplikacji podkładu! Też się zdziwiłam :) Czyni to idealnie, więc jestem na ogromne tak! Pędzel 82 był niestety w wielu miejscach niedostępny. Jego finezyjny kształt skusił wiele kobiet. Jest idealny do aplikacji bronzera i szeroko pojętego konturingu. Pędzle kosztowały 19,90 zł oraz 29.90 zł. Już dzisiaj czuję, że dobrze zrobiłam stawiając na nie :) 

Wszystkie produkty pojawią się jeszcze na blogu, dlatego zapraszam do regularnych odwiedzin :)

Znacie te produkty?

6 komentarzy:

 1. Czekam na wpisy dotyczące tych produktów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja chętnie przeczytam coś więcej o palecie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam tę paletkę i bardzo lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem ciekawa tej paletki :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)