NOU - Secret Blanc - woda perfumowana inna niż wszystkie

niedziela, 21 maja 2017
Dzień dobry

W dniu dzisiejszym opowiem Wam o wodzie perfumowanej, jaką otrzymałam w #boxonlyyou. Jeśli zaglądacie do mnie regularnie zapewne mogłyście przeczytać, że uwielbiam zapachy lekkie, cytrusowe, świeże, a jedyny mocny zapach, jaki znoszę to wanilia :) Wybredna jestem, ale niestety, gdy ktoś obok mnie ma intensywny zapach zaczyna mnie boleć głowa. Ale nie o tym :) Dzisiaj przyjrzymy się owocowo-kwiatowej wodzie perfumowanej NOU Secret Blanc.Producent opisuje ją w następujący sposób:

"Woda perfumowana NOU Secret Blanc w pierwszym momencie oszałamia lekkością schłodzonej cytryny, białej herbaty, rabarbaru i ananasa, aby po chwili porwać nas do ogrodu pełnego jaśminu, peonii, żurawiny. W ostatnich akordach otula piżmem, paczulą i bobem tonka."

Nuta głowy: schłodzona cytryna, biała herbata, rabarbar, ananas
Nuta serca: jaśmin, peonia, żurawina
Nuta bazy: paczula, bób tonka, piżmo.

Za 50 ml trzeba zapłacić 65 zł.  Zapach dostaniemy w sieci Hebe.

Moja opinia:

Zapach jest intrygujący, nieoczywisty, niebanalny. Bardzo mi się podoba, ale niestety moja głowa nie może wytrzymać niewielkiej ilości jaśminu oraz piżma :( Zapachem cieszy się jednak moja mama, która wprost uwielbia nawet mocne, intensywne zapachy. Ten jest dla niej wiosenno-letni, więc zachwyca się nim niesamowicie. Zapach jest trwały i utrzymuje się przez długie godziny. Mama stwierdziła, że to nie będzie jej jedyny flakon tego zapachu :) 

Znacie ten zapach?

2 komentarze:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)