Zawartość grudniowego Shinybox i Be Glossy, czyli newsy i podpowiedzi

czwartek, 8 grudnia 2016
Kochani


Dzisiaj kilka informacji na temat świątecznej edycji pudełek be Glossy i Shinybox... Podpowiedzi odnośnie zawartości oraz wyjaśnienie Shiny odnośnie rozmiaru boxa.


Trochę nie tak dla osób, które zamówiły listopadowy box, aby dostać wersję XXL w grudniu. Można było wymyślić inny, bardziej uczciwy sposób na sprzedaż większej liczby pudełek. Dobrze, że rekompensują to dodatkowym kosmetykiem.


Be Glossy już przygotował podpowiedź ujawniającą ilość produktów w grudniowym boxie. Ciekawe, czy będzie lepiej niż w listopadzie... :)


W Be Glossy znajdziemy na pewno ujędrniające serum od marki Mokosh.

I jak wrażenia? Zapraszam oczywiście do regularnych odwiedzin i na wpisy z zawartością obu boxów, które otrzymałam w prezencie od bliskich :)

Miłego dnia!

1 komentarz:

  1. Właśnie też pomyslałam, źe trochę nieładnie wobec osób które rozpoczeły subs. od listopadowego po to żeby mieć gwarantowane grudniowe pudełko XXL skoro teraz okazuje się, że każde będzie powiększone;)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)