Co znajdziemy w grudniowym Joyboxie? Znamy już zawartość

piątek, 11 listopada 2016
Dzień dobry

Dzisiaj przyjrzymy się zawartości grudniowego pudełka Joybox, które w sprzedaży pojawi się 1 grudnia o godzinie 15.00! Za box zapłacimy 49 zł, wysyłka jest gratis. Wartość produktów, które się znajdą w boxie to nawet 200 zł!W tym boxie znajdziemy wszystko, co jest niezbędne, aby zimą nasza skóra była w świetnej formie. W pudełku nie zabraknie kosmetyków do makijażu i akcentu świątecznego. Do dziesięciu produktów znajdujących się w podstawie my dobierzemy jeden. Koniecznie dajcie znać, czy zamierzacie polować na ten box? Ja jeszcze się waham.

9 komentarzy:

 1. Na pewno znajdzie się wielu chętnych:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciągle zwlekałam z kupnem JoyBoxa, ale teraz muszę go mieć! Na pewno zamówię ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie na szczęście nie ciągnie do zamawiania boxów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie znów mnie poniesie i pewnie znów zamówię:)

  OdpowiedzUsuń
 5. No, no, no, jestem zaskoczona, że tym razem JoyBox mi podpasował. Niestety z zamawianiem tego konkretnego pudełka mam bardzo złe wspomnienia i raczej żadna zawartość mnie nie przekona by spróbować jeszcze raz.
  Zamówiłam jedno z pierwszych pudełek, wybrałam produkty, opłaciłam, dostałam chyba jakieś potwierdzenie i czekałam. Tydzień, dwa, trzy, wysyłki nie było. Ostatecznie po moim kontakcie z firmą dostałam dość nieprzyjemne info, że zabrakło produktów i nie dostanę pudełka, a zwrot pieniędzy. Na zwrot również czekałam kilka tygodni. Takie podejście jest nieprofesjonalne.

  OdpowiedzUsuń
 6. I kurcze, znowu mnie kusi... jak żyć? ;)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)