Ważne boxowe wieści - Prettybox, Shinybox

piątek, 3 czerwca 2016
Kochani

Wczoraj pojawiło się kilka wieści w boxowym światku. 

Pierwsza dotyczy czerwcowego Prettybox, który jest przygotowywany wraz z DailylifebyM. Oto, co na fanpage`u napisali autorzy boxa:

"Kochane czasami występują sytuacje niezależne od nas i niestety tak stało się również podczas kompletowania produktów do czerwcowego pudełeczka.
Ze względu na to musimy dokonać pewnej zmiany.
Pamiętacie w pudełeczku miał znaleźć się tonik różany Born to Bio. Na to miejsce wskakuje tonik różany od Sklep Ecoplant- jest to praktycznie taki sam tonik, również naturalny. Dzielnie z Agatą z Daily life by M szukałyśmy godnego zastępce aczkolwiek łatwo nie było. Jesteśmy przekonane, że ten tonik sprawdzi się równie dobrze. Druga sprawa natomiast wygląda tak, że produkt marki Natura Bella będzie wysyłane zamiennie z produktem marki Born to Bio o takiej samej wartości. Mamy nadzieje, że to nie zraziło Was do zaczerpnięcia radości z czerwcowego pudełka i nadal się cieszycie.
Jeżeli jednak ktoś w tym momencie chciałby zrezygnować nie ma problemu- zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej :)
Przepraszamy ale tak jak mówimy jet to niezależne od nas. :(
Dołożymy wszelkich starań, aby pudełeczka zostały wysłane w przyszłym tygodniu. "

 Ekipa Shinybox ma dla nas dwie propozycje:
Zamawiając dowolny pakiet ShinyBox możemy dodatkowo przetestować jeden z kosmetyków ze zdjęcia powyżej.  Do wyboru mamy chłodzący żel po opalaniu z aloesem marki BINGOSPA Polska lub krem przeciwsłoneczny marki Etre Belle Polska!  Po opłaceniu zamówienia należy napisać na kontakt@shinybox.pl podając swój kosmetyczny wybór, który zostanie dołączony do Twojego czerwcowego pudełka ShinyBox.

Możemy także zamówić Wymarzony Duet, czyli pudełko majowe i czerwcowe, które pojawi się pod nazwą 4 Ever, gdyż Shiny jest już od 4 lat na naszym rynku. 
Zamówienie można złożyć : tutaj...
  
To tyle :) Coś Was skusiło z oferty Shiny?;)
Miłego dnia!

2 komentarze:

  1. ja w tym miesiącu jednak nie skuszę się na żaden box ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja również czekam na coś lepszego :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)