Kontrowersyjna promocja autorstwa Shinybox...

sobota, 16 stycznia 2016
Kochani

Jeśli spodobała się Wam zawartość pudełka Inspired by przygotowanego przez Joannę Krupę, Shinybox ma dla Was "dobrą?" ofertę. Shiny pisze na swoim fanpage`u: "Dziewczyny, mamy dla Was dobrą wiadomość! Zestaw Inspired By Joanna Krupa - najlepiej oceniany zestaw roku 2015 - jest już dostępny do zakupu w serwisie ShinyBox.pl. Ilość zestawów jest ograniczona, zatem nie zwlekajcie z zamówieniem swojego pudełka: tutaj..."
Dlaczego "dobrą" napisałam tak, a nie inaczej? Niestety, oferta jest ok, jeśli chciałyśmy ten zestaw, ale nie mogłyśmy opłacić boxa przez paypal, bądź, nie chciałyśmy "pakować się" w subkrypcję. Wszystko jednak kosztem czegoś, a tym razem jest to kosztem 3 produktów i bonu:  nie ma Eyelash Booster XXL oraz serum liftingującego okolice oczu Clareny, emulsji z witaminą C od Bandi i bonu do HatHat. Również, wartość pudełka uległa zmianie, pierwotnie było to ok. 900 zł, teraz 650 zł . Szkoda jednak, że zapłacić musimy tyle samo. Na fanpage`u zawrzało, dziewczyny od razu wyłapały, że coś jest nie tak... Nie tak dawno zaprezentowałam Wam super wyprzedażowy zestaw Inspired by, który nie dość, że był tańszy, to jeszcze zawierał dodatkowy produkt. Wpis znajdziecie tutaj...

 Co sądzicie o takiej ofercie? :)

8 komentarzy:

 1. Shiny sobie ostatnio chyba jaja robi...

  OdpowiedzUsuń
 2. W życiu bym tego nie kupiła, ja już zrezygnowałam z shiny po tym jak zawartość pudełek przestała na mnie robić wrażenie :P Może kiedyś przerzucę się na inny box.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słabe zagranie :o

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy te pudełka mnie nie przekonywaly :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale polecieli.. Szkoda, bo przecież klientki głupie nie są i takie oszustwa od razu wychodzą na wierzch.

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)