Najmłodszy box na rynku oraz box specjalny z kosmetykami Organique

czwartek, 8 października 2015
Kochane!

Na rynku coraz więcej boxów, ja powoli zaczynam się w nich gubić :) Do jednych z najmłodszych należy Pretty Box, który już wysłał październikową edycję, a teraz zbiera zamówienia na listopad. W listopadzie ma się w nim znaleźć m.in. cień mineralny oraz wosk Yankee Candle. Cena boxa to 45 zł, zamawiać możecie do 25 października, a wysyłka jak zawsze po 5 listopada.Od dzisiaj możecie także składać zamówienia na box specjalny ORGANIQUE na stronie internetowej http://prettybox.pl/.Cena pudełka to 70 zł, znajdzie się w nim 6 pełnowymiarowych kosmetyków, do których podpowiedzi znajdziecie na zdjęciu poniżej Zamawiać możecie do 20 października. 

Co sądzicie o tych boxach? Ja nie czuję się zachęcona, szczególnie po obejrzeniu zawartości pierwszego pudełka tej firmy. Ale może są tu miłośniczki Organique, więc podsyłam wiadomość :)


5 komentarzy:

 1. U mnie recenzja tego pudełka. Edycja z Organique kusi bardzo, myślę, że listopadowe pudełko również będzie lepsze niż ta pierwsza edycja. może się skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja jestem bardzo ciekawa zwłaszcza pierwszego. Nie sięgałam nigdy po boxy ale chyba kiedyś spróbuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie lubię kupować kosmetyków w ciemno i nie zamawiam box-ów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa jestem boxa Organique, chociaż za 70 zł pudełko niewypał pewnie bardziej boli.

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)