Najciekawsze promocje w Lidl`u i Biedronce na ten tydzień - przypomnienie

poniedziałek, 21 września 2015
Witam serdecnie

W oczekiwaniu na pudełko Shinybox zapraszam na przypomnienie najciekawszych promocji, które będą obowiązywać w tym tygodniu w Lidlu oraz Biedronce. Koniecznie dajcie znać, co zamierzacie kupić :)

Od dzisiaj w Lidlu kupimy w tańszej cenie niż kiedyś w Biedronce obiektywy do smartfonów.  W zestawie otrzymamy 3 różne obiektywy, np. szerokokątny, efekt "rybiego oka" oraz etui. Zobaczcie same tutaj...  Poza tym zainteresowały mnie wzmacniacze sygnału wifi, konwertery usb-video, które pomogłyby mi w pozbyciu się wielu kaset z wspomnieniami zgrywając materiał na dysk zewnętrzny.

Najnowsza oferta Lidl`a obowiązywać będzie od 21 września

Na co tym razem stawia Biedronka? Na uzupełnienie naszej garderoby o jesienne ubrania, obuwie i dodatki. W ofercie znajdziemy kurtki pikowane damskie i męskie za niecałe 70 zł, botki za 60 zł, super prezentuje się też pikowana kamizelka za niecałe 40 zł, super na chłodne dni. Wpadły mi w oko golfy w 3 kolorach za 23 zł. Ciekawie prezentują się marynkarki, spódnice i torby w niezwykle okazyjnych cenach. Zapoluję pewnie na must have mojej garderoby, czyli koszule, te w Biedronce będą tanie i w ładnych fasonach. Oprócz tego w ofercie znajdziemy super drewnianą szafkę z szufladami (wiklinowe koszyczki). Muszę przyznać, że ten sklep zaskakuje mnie coraz bardziej. Ofertę znajdziecie tutaj... 

Najnowsza oferta tematyczna Biedronki obowiązująca od 21 września

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)