Ważna wiadomość od ekipy Joybox dotyczy jednego z produktów

poniedziałek, 4 maja 2015
Kochane!

Pozwolę sobie zacytować wpis z fanpage`a Joybox dotyczący edycji specjalnej oraz zawartego w niej płynu Dermedic :

"Dziewczyny,
chcielibyśmy odnieść się do tematu pomyłki z pojemnością płynu Dermedic. W layoucie magazynu oraz na stronie zaszła pomyłka w pojemności płynu, na zdjęciu widniał kosmetyk o pojemności 200 ml (korzystamy z tych samych zdjęć, wykonywanych podczas jednej sesji). Natomiast podana cena 6 zł, oraz podana, sumaryczna wartość kosmetyków dotyczyły pojemności 100 ml.
Najmocniej przepraszamy za pomyłkę, zauważyliśmy ją dopiero po otrzymaniu pierwszej wiadomości od Was. Przy następnym boxie osoby zamawiające na hasło "Dermedic" wpisane w polu UWAGI, otrzymają produkt-niespodziankę. Oferta dotyczy wyłącznie osób, które zamówiły płyn Dermedic w kwietniowej edycji Joy Box."

 Myślę, że to bardzo ładna postawa ze strony ekipy Joybox. 6 komentarzy:

 1. Super, też jestem tego zdania, że JoyBox stanął na wysokości zadania :) Teraz tylko czekać na czerwcowe pudełko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie - sądzę że to jedyne sensowne rozwiązanie. Jestem ciekawa co będzie tą niespodzianką, byleby nie była to jakaś próbka za 2 zeta bo się dziewczyny zirytują jeszcze bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie że wyjaśniają takie sprawy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę fajnie że wyjaśniają takie sprawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No za dużo by stracili, gdyby to olali :P

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)