Błyszczyk Celia dodatkiem do In Style

sobota, 23 maja 2015
Kochane!

Jeśli lubicie magazyn In Style, a ja osobiście nie wyobrażam sobie miesiąca bez niego, polecam zakup specjalnego wydania z błyszczykiem Celia Delice w jednym z 6 wybranych kolorów. Za zestaw, czyli gazetę z kosmetykiem zapłacimy 5,50 gr. W gazecie znajdziemy wiele inspiracji urodowych, makijażowych, modowych, ciekawe artykuły o tym, co obecnie w świecie modowym jest na topie.

Wybrałam taki odcień. Zrobię swatch, gdy wykończę moje dwa poprzednie błyszczyki, aby nie otwierać go niepotrzebnie. Super, że takie gratisy pojawiają się w magazynach.

Lubicie dodatki do gazet? Które lubicie najbardziej?

7 komentarzy:

 1. teraz rzadko kupuję gazety, ale kiedyś zwracałam dużą uwagę na dodatki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja to pamiętam jak byłam młodsza, to dodatki były najważniejsze :D A teraz do tych gazet, które kupuję zwykle ich nie ma, ale zawsze fajnie jak coś się zdarzy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie dołączyli szminki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja nie kupuję żadnych urodowych magazynów, od roku za to kupuję WomensHealth :) ale prezencik fajny, błyszczyk zawsze się przyda :)
  martynatestuje.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam jeszcze tej gazety w rękach ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. swego czasu nalogowo kupowalam gazety ze wzgledu na dodatki ale mi przeszlo :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)