Błyskawiczny tonik wzmacniający Pantene z jednego z boxów

czwartek, 5 marca 2015
Dobry wieczór :)

W jednym z boxów, które subskrybuję otrzymałam błyskawiczny tonik wzmacniający Pantene Pro-V. Jest to kuracja do włosów, bez spłukiwania, która dodatkowo wzmacnia włosy, chroni je przed wypadaniem i pomaga zwiększyć objętość włosów o 40%. Zawiera witaminę B3 i prowitaminę B5, które wnikają głęboko do wnętrza włosów. Jeśli chodzi o stosowanie tego produktu, jest to super prosta sprawa, mianowicie producent zaleca : "Aplikuj na mokre lub suche włosy. Spryskaj około 15 razy włosy u nasady, pokrywając produktem skórę głowy powyżej linii ucha. Wmasuj opuszkami palców. Nie spłukuj. Stylizuj jak zwykle". Tak też robiłam, działałam według wskazówek i...nic spektakularnego się nie wydarzyło. Włosy po prostu łatwiej mi się rozczesywało, ale zwiększenia objętości nie zauważyłam, czy są bardziej wzmocnione? Ciężko to stwierdzić, ale prawdą jest, że w lekkim stopniu zapobiega wypadaniu włosów i ich łamaniu się. W produkcie spodobał mi się zapach i sposób aplikacji, ale to za mało, aby go kupić ponownie. 

Jednak to nie jest hit...
Zostawiam Wam do przejrzenia Skarb od Rossmanna, ja nie mam szczęścia dorwać wersji papierowej, więc cieszę się, że chociaż tak mogę go przejrzeć, szczególnie rubrykę "Wkrótce na półkach Rossmanna" 

Nowy Skarb od Rossmanna
Miłej nocy ! :)


4 komentarze:

  1. Nie znam tego produktu i pewnie go nie poznam po Twojej opinii ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja ogólnie nie przepadam za Pantene i Twoja recenzja nie zmotywowała mnie do zmiany zdania co do ich produktów :D

    OdpowiedzUsuń
  3. ja z takich psikaczy szczerze polecam spray Jantar, po nim zobaczysz efekt :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)