Nowości, promocje, oferty specjalne :)

poniedziałek, 2 lutego 2015
Witajcie serdecznie

W chwili wolnego przed wyjściem na zakupy (yupi!) postanowiłam wrzucić dla Was skrót najnowszych ofert promocyjnych. Wieczorem powrócę z wpisem, na który Was serdecznie zapraszam, a tymczasem obejrzyjmy, co w świecie promocji piszczy :)

W sklepie firmowym i internetowym NYX znajdziemy rabat 20% na wszystkie produkty do oczu. 

Shinybox w związku z Walentynkami oferuje nam ofertę specjalną dla niej i dla niego w cenie 109 zł (Zestaw Walentynkowy zawiera: 1 szt. pudełka ShinyBox Luty 2015 + 1 szt. męskiej edycji pudełka MBOX II Edycja)

 Bell wprowadził nowe kredki - eyelinery w super odcieniach i o niezwykłej trwałości. Już zakupiłam czarną, ale na jednej nie poprzestanę.  Polecam szczerze :) Cena jednej kredki do 8,90 zł.

Glossybox w związku z Walentynkami przygotował dla nas specjalną szatę graficzną swojego boxa. 

Już 23 lutego premiera najnowszej serii pędzli Zoeva - Rose Gold ! Bajeczne :)

Na koniec super oferta Biedronki, w której znalazłam ciekawe kosmetyki (tusze do rzęs po 10 zł, różne rodzaje, z pewnością wybiorę się także po trójpak chusteczek nawilżanych za jedyne 8,90 ! i na pewno obejrzę urządzenie do wypieku np. muffinek za 49,99 zł ) Całą gazetkę obejrzycie tutaj...

Miłego dnia i do wieczora :)

16 komentarzy:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)