Wieści takie i owakie ;)

czwartek, 21 lutego 2013
Witam Was Kochane :)

Ja nadal wypoczywam, zwiedzam i podziwiam Zakopane zimą ;) Spieszę dzisiaj do Was z kilkoma informacjami, które wyczytałam w prasie kobiecej, a które mogą Was zainteresować :)

25 marca w sklepach H&M pojawi się linia ekologiczna Conscious Collection. Równolegle ze sprzedażą, sklepy H&M rozpoczną zbiórkę ubrań. Każda z nas może przynieść do sklepu niepotrzebne ciuchy dowolnej marki, sklep zajmie się recyclingiem, a my otrzymamy voucher na zakupy :)
Super pomysł ! :)

Wraz z nowym numerem gazety JOY otrzymujemy kupony rabatowe na wiosenne zakupy w dniach 16- 17 marca br. Wśród kuponów znajdziemy te do MAC`a na darmowy makijaż wart 150 zł,  20% na produkty Pat&Rub, błyszczyk wart 39 zł w Victoria`s Secret w warszawskich Złotych Tarasach, krem do rąk Masło Shea o wartości 29,90 zł w L`Occitane za zakupy od 95 zł, 40 % rabatu przy zakupie drugiego tańszego produktu The Body Shop i wiele innych. Myślę, że warto się z nimi zapoznać. Cena gazety 3,99 zł. 


Ja przypominam o wyprzedaży na moim blogu, szczegóły znajdziecie tutaj

4 komentarze:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)