25 dzień kalendarzy adwentowych - wow!

wtorek, 8 stycznia 2019
Dzień dobry

Dzisiaj ostatni wpis poświęcony kalendarzom adwentowym. Pomyślałam, że dodam go, bo przecież wiele z Was chętnie zobaczy te dwa produkty. Dodatkowe okienka znalazłam w kalendarzach The Body Shop oraz Lookfantastic. 


W The Body Shop znalazłam saszetkę z maseczką Fresh Plumping Mask z linii British Rose. Do tego urocze uszka, które będą jak znalazł, aby podtrzymać włosy podczas domowego spa. 
W kalendarzu Lookfantastic znalazłam takie oto cudo! Rozświetlacz od Illamasqua, Beyond Powder Highlighter. Jest ogromny, ma pojemność 7 g i wygląda przepięknie!


Rozświetlacz jest dostępny na stronie Lookfantastic i kosztuje ponad 170 zł!


Spójrzcie na te przepiękne refleksy, których i tak nie sposób ukazać na zdjęciu. "Niezależnie od tego, czy chcesz osiągnąć efekt tafli, czy po prostu podkreślić niektóre punkty twarzy, lekka konsystencja gładko przesuwa się po skórze, tworząc zdrowe, nieskazitelne wykończenie skóry. Dzięki możliwości nanoszenia na mokro lub na sucho zapewnia długotrwałe rezultaty i może być również stosowany na ciele, aby uzyskać naturalny efekt opalonej, rozświetlonej skóry".

Powiem tylko tyle, woooow! A jak Wam się podoba dodatkowe okienko w kalendarzu Lookfantastic i The Body Shop?
2 komentarze:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)