Coraz lepsze dodatki do gazet - dwa kolejne

środa, 11 lipca 2018
Witam serdecznie

Często prezentuję Wam na blogu dodatki do magazynów, którymi warto się zainteresować. Są bowiem takie, na które nawet nie zwracamy uwagi. Co tym razem przygarnęłam do poczytania i przetestowania?Jeśli przeglądacie Instagram, z pewnością musieliście natrafić na zdjęcie magazynu Elle z dodatkiem w postaci organicznego balsamu do ciała D`Alchemy. 

Essential Body Balm otrzymujemy w rozmiarze 15 ml, który jest dostępny w sprzedaży na oficjalnej stronie marki. Za 15 ml zapłacimy 59 zł! Cena magazynu Elle z dodatkiem to 12,99 zł. No no! Coraz ciekawsze próbki w naszych rodzimych czasopismach. Z pewnością wrócę z recenzją tejże miniatury.

Czas na Zwierciadło i dodatek do niego


W cenie 7,99 zł otrzymujemy magazyn z wieloma ciekawymi artykułami, z czego słynie tenże magazyn oraz dodatek w postaci żelu myjącego do twarzy Aloesove od marki Sylveco. Można także wybrać płyn micelarny, ale w moim saloniku prasowym już go nie było. 

Muszę przyznać, że chyba jest światełko w tunelu i może w końcu doczekamy się takich dodatków, jakie pojawiają się w zagranicznych czytadłach:) 

Co sądzicie o takich dodatkach do gazet? Powodują, że kupujecie dany magazyn?

6 komentarzy:

 1. Muszę wybrać się po te gazetki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie fajne dodatki.


  www.natalia-i-jej-świat.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie to nie ma znaczenia czy jest jakiś dodatek czy też nie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie pamiętam już kiedy kupiłam jakąś gazetę z powodu dodatku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłam 5 gazet z tym balsamem oraz 2 zwierciadła z żelem i micelem :D

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)