Dni Lifestyle - zniżki 50% i wiele innych

wtorek, 13 marca 2018
Kochani

Raz na jakiś czas, drogeria Superpharm organizuje tzw. Dni Lifestyle, podczas których wiele produktów możemy kupić w okazyjnych cenach (50% taniej, 1+1 itp.) Warunek jest jeden...musimy posiadać kartę Lifestyle, albo założyć ją na miejscu. Właśnie przeczytałam na fanpage`u drogerii takie info: " W dniach 13-14 marca czekać będą na Was fantastyczne promocje! Już teraz przygotujcie swoje karty LifeStyle, a jeśli jeszcze ich nie macie, to najwyższy czas dołączyć do naszego Klubu 👉 https://klublifestyle.pl/register/." Jakie promocje na nas czekają?


13 marca powinny pojawić się w sklepie miłośniczki marek Bourjois, Max Factor i innych podanych na plakacie informacyjnym. 


14 marca swoje zapasy uzupełnią osoby ceniące m.in. markę L`oreal i Rimmel. Z chęcią ruszyłabym na łowy, ale tego dnia mam zebranie w pracy, więc odpada...


Oprócz wymienionych wyżej promocji, możemy skorzystać ze zniżek na dermokosmetyki, produkty idealne podczas wiosennych porządków i wiele innych. 


Zamierzacie skorzystać z tych promocji? Co Was kusi?

1 komentarz:

  1. O, chyba się skuszę na kulkę od Vichy, bo nigdy nie miałam, a wielokrotnie słyszę, że to najskuteczniejszy antyperspirant ;)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)