Wyniki konkursu z marką Lactacyd - nagrodzone zdjęcia

niedziela, 1 października 2017
Kochani

W związku z dzisiejszym rozwiązaniem konkursu, tradycyjny niedzielny wpis o zapowiedziach na najbliższy tydzień pojawi się jutro. Tymczasem przejdźmy do najprzyjemniejszej części tego wpisu. 

W miniony poniedziałek na blogu i instagramie poinformowałam Was o konkursie, który organizuję z marką Lactacyd. Aby wziąć udział w konkursie i zawalczyć o wygraną, należało przygotować zdjęcie i wrzucić je na swój portal społecznościowy, a następnie zgłoszenie wysłać do mnie. 

Pragnę ogłosić, że wygranymi w konkursie są :
@nikki_inspires, która przekonuje, że i o sferę intymną należy dbać tak, jak o naszą skórę to pierwsza z kobiet, która zostanie nagrodzona ;)

Kolejna wygrana powędruje do @jagodowavi, która "dla ciała i umysłu zawsze wybiera to, co najlepsze". Gratuluję :)


Kolaż w wykonaniu @mojafabryczna bardzo przypadł mi do gustu! Brawo!

Proszę o kontakt poprzez e-mail i podanie w nim danych do wysyłki, wraz z numerem telefonu dla kuriera :) Gratuluję i bardzo dziękuję za super zdjęcia, które przygotowałyście z tej okazji. Mam nadzieję, że zestawy od marki Lactacyd przypadną Wam do gustu :) Zapraszam do udziału w kolejnych konkursach! Życzę wszystkim udanej niedzieli.

5 komentarzy:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)