Haul - "Zachowaj energię lata" - Rossmann -49% - cz. 1

środa, 30 sierpnia 2017
Dzień dobry

W dniu dzisiejszym pokażę Wam produkty, jakie kupiłam wraz z moją mamą podczas pierwszego podejścia do promocji w Rossmannie. Część zakupów poleci do mojej koleżanki, która prosiła mnie o taką paczkę, bo u niej nie ma tej drogerii. Będzie jeszcze drugie podejście do promocji, bo w tym sklepie, w którym robiłam zakupy, nie było wszystkich marek.


Wszelkie informacje odnośnie promocji znajdziecie we wpisie, w którym w skrócie opisałam zasady korzystania ze zniżek. Teraz czas na rozpakowanie tej ogromnej reklamówki :)
Co skusiło mnie i mamę podczas tej promocji?  Oto nasze zdobycze:


Różnego rodzaju maseczki do twarzy, a wśród nich te w płachcie od Hada Labo, Dermo Exfoliation Lirene, oczyszczająca z Ziaji, hydrożelowe płatki pod oczy i uwielbiana przeze mnie maska czysta glinka z L`oreal.


Do włosów wybrałyśmy dwufazowy eliksir Elseve, który zbiera dobre opinie wśród moich znajomych. Nie mogło zabraknąć mojego totalnego KWC, a wiec Gliss Kur, odżywki bez spłukiwania, regenerującej. Z nowości sięgnęłyśmy po maskę wzmacniającą Densify Fructis, maskę z glinką do oczyszczania włosów, Grow Strong dla koleżanki oraz coś, co zaintrygowało moją mamę, a więc odżywka pielęgnująca skórę głowy Petal Fresh, wersja Tea Trea.


Do ust wybrałam mój ukochany peeling od Evree, tym razem poziomkowy oraz bardzo wpadającą w oko nowość do pielęgnacji ust od Bielendy, a mianowicie Balsam Sweet Candy.


Tak się przedstawiają zakupy z pierwszego podejścia do promocji. Tak, jak wspomniałam, wybieramy się jeszcze raz i na pewno pokażę Wam i te łupy. Część z nich poleci do koleżanki, a pozostałymi podzielę się z mamą. 

Wspaniała promocja! Co wpadło do Waszego koszyka?

2 komentarze:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)