Rozkład jazdy na blogu na przyszły tydzień - 31 lipca - 7 sierpnia

niedziela, 30 lipca 2017
Kochani

Dzisiaj wracamy do niedzielnych zapowiedzi, co pojawi się na blogu w najbliższym tygodniu. Zawsze chętnie zaglądaliście do tego typu wpisu, a mnie pomagało to w organizacji postów na blog. 


Wśród wpisów pojawią się te o nowościach Dax Sun, Perfecta, wspaniałej przesyłce od marki Delia Cosmetics oraz Elfa Pharm. Opowiem Wam o kosmetykach zużytych podczas wyjazdu, a więc swego rodzaju denko. Nie zabraknie haul`u ( tym razem z Sephory wraz z Sephora Boxem oraz z Kiko Milano). Zastanawiam się także nad przygotowaniem wpisu o moich sprawdzonych kosmetykach kolorowych na wyjazd. Interesowałby Was taki temat?

To tylko niektóre pomysły. Więcej w przyszłym tygodniu, który z pewnością będzie wyjątkowy... dlaczego? O tym też będzie w osobnym wpisie :) Mam nadzieję, że czujecie się zaciekawieni i z ochotą zajrzycie do mnie w każdy dzień :) 

Pięknej niedzieli ! 

2 komentarze:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)