Gratisy w Douglas, wyprzedaż w Shinybox i wyjaśnienia Pretty Box

sobota, 15 lipca 2017
Kochani

Ruszyła ciekawa promocja w perfumeriach Douglas, a mianowicie do każdego zakupu za minimum 199 zł otrzymamy pudełko z próbkami 6 zapachów dostępnych tylko w tej sieci perfumerii. 
Wpisz kod promocyjny BOX6.

W Shinybox ruszyły wyprzedaże... 

Na stronie Shinybox przeczytamy "Summer Gifts czyli najlepsze kosmetyki w wyjątkowo niskich cenach. Pokochaj limitowane pudełka i oddaj się radości z ich testowania! Kupuj od 29 zł: https://goo.gl/bwZJNc"

Wysyłka tych zestawów ruszy 27 lipca. 

Jeśli chodzi o pudełka Pretty Box, ostatnio nie było miło, o czym możecie poczytać w moim wpisie na temat tego boxa. Pojawiły się jednak słowa wyjaśnienia od ekipy tworzącej ten box:

"Kochane dziewczyny,
To będzie najprawdopodobniej najbardziej szczery post, jaki kiedykolwiek tutaj wrzuciliśmy. Mamy nadzieję, że rozjaśni on trochę całą tę sytuację oraz ukoi zszarpane nerwy.
Ostatnie okresy jak pewnie dobrze zauważyłyście były okresami dosyć burzliwymi- bardzo dużo działo się w naszym życiu- ekipa nadal się nie zmieniła- jestem ja (Magda- zajmującami się tworzeniem pudełek, obsługą klienta) oraz Piotrek (głowa całej księgowości i spraw formalnych). Pudełko od samego początku było naszym małym spełnieniem marzeń i momenty, gdzie byłyście zadowolone były to jedne z lepszych momentów w naszym życiu i myślę, że każda z Was która jest z nami dłużej pamięta pudełko z maja 2016 roku, gdzie radość była nie do opisania. Na początku wszystko wydawało się takie łatwe ale naprawdę nie jest- wyszukiwanie jak najlepszych produktów, umowy z producentami i co najgorsze dostawa na czas. Były miesiące, w których wszystko szło gładko ale i też miesiące, w których były nieprzespane noce i stres, czy produkty dojdą, czy dojdą całe i zawsze to samo pytanie: Czy pudełko się spodoba?
Od końca zeszłego roku doszła praca, studia i pudełko nie jest już naszym jedynym obowiązkiem, chociaż bardzo byśmy chcieli, bo sprawia nam to niesamowitą radość. Jednak nie ma szans utrzymać się z tego biznesu i możemy to otwarcie powiedzieć. Traktujemy to jako nasze hobby i robimy to dla Was.
Wiemy, że często nawalaliśmy z obsługą klienta czy z terminami dostaw ale chcielibyśmy żebyście wiedzieli, że zawsze dawaliśmy z siebie 100%, a teraz chcemy dawać z siebie 200%.
Chcielibyśmy Was bardzo serdecznie przeprosić za cały ten okres i odciąć go grubą kreską i poprosić o drugą szansę.
Żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi i każde pudełko dopieścimy.
Przy okazji chciałam podziękować wszystkim dziewczynom, które są z nami lub były z nami od samego początku- nie będę oczywiście wymieniała z imienia i nazwiska ale jestem pewna, że wiecie o które z Was chodzi- dajecie mi zawsze wielką motywację. Każdy klient jest dla nas ważny i chcemy Wam to jeszcze bardziej okazywać.
Z informacji czysto technicznych- pudełka czerwcowe zostaną wysłane dzisiaj- numery nadania jak zawsze możemy podać w wiadomości prywatnej.
Jeśli chodzi o edycję lipcową- ze względu żeby nadrobić wszystkie obsunięcia wychodzimy z decyzją, że pudełko lipcowe będzie połączone z sierpniowym- jako jedna wakacyjna edycja, a jego wysyłka będzie w pierwszej połowie sierpnia. Chcemy stworzyć naprawdę fajne pudełko, z dużą ilością próbek i dobrej jakości produktami ale żeby stanąć na nogi potrzebujemy trochę czasu. Będziemy wdzięczni za wyrozumiałość.
Dziękuję jeżeli ktoś dotrwał do końca "
Hm, sama nie wiem, co mam o tym myśleć. Na chwilę obecną ten box mnie nie kusi. Dobrze, że pojawiło się kilka zdań. A co Wy sądzicie na temat tego boxa ?
Miłego dnia! :)
ps. Dzisiaj ruszam na wycieczkę do Pragi, odwiedzę Lush, więc spodziewajcie się haul`u. 


4 komentarze:

 1. Wcale się nie dziwię, że z prowadzenia takiego biznesu nie da się wyżyć skoro pudełka są sprzedawane sporo poniżej ich rzeczywistej wartości...

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzy mi się wycieczka do Pragi... <3

  OdpowiedzUsuń
 3. kiedyś kupowałam Pretty Boxa, potem odeszła mi chęć na jakiekolwiek pudełka, ich jakość spadła na łeb na szyję :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie nie kupowanie pudełek to aktualnie większe wymagania względem produktów i świadomość czego potrzebuję. Niemniej jednak trzymam kciuki za Pretty Box :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)