Wiadomość od załogi Asian Box - kiedy box i podpowiedzi...

piątek, 5 maja 2017
Kochani

Jeśli zamówiliście i oczekujecie na Asian Box lub nie zdążyliście, a chcecie kupić, na fanpage`u twórców tego boxa pojawił się ważny wpis, który Wam tutaj przekazuję:

"Status update, Kochani! Od razu przejdziemy do rzeczy:
1. Nie zapomnieliśmy o Was! Mamy nawał pracy związany nie tylko z boxem, ale i organizacją kolejnych i współpracą z dostawcą. Obecnie nasz Specjalny Wysłannik znajduje się w Korei i układa dla Was przygodę z kosmetykami koreańskimi :)
2. Przeglądamy wiadomości, nie odpisujemy, bo mamy ich powyżej 100 dziennie. Przepraszamy, ale brak nam rąk :( Nie "olewamy" nikogo, po prostu nie mamy czasu. Ale cały czas o Was pamiętamy!!!
3. Wpłaty, jeżeli zmiana statusu nie została nadana, na pewno doszły. Na pewno. Niech nikt się nie martwi.
4. Podpowiedzi? Hmmm, cushion BB? Super krem do pielęgnacji? :)
5. Box jest pakowany i przygotowywany do wysyłki
6. Niestety, box nie będzie dostępny już w przedsprzedaży. Wyprzedaliśmy cały zapas, czekamy na dostawę i w postsprzedaży będą dostępne box'y (sami ocenicie, czy warto kupić)
7. Jesteśmy z Wami!
Pozdrawiam
Asian "Mess'y" Box Team "

Zdjęcie pochodzi z fanpage`a Asian Box
Od jakiegoś czasu trwały spekulacje, dlaczego "załoga" milczy, co z podpowiedziami odnośnie zawartości, czy będzie można jeszcze kupić tę edycję. Jak już zapewne wiecie, zdążyłam zamówić pudełko, więc na pewno jego zawartość poznacie na moim blogu. Jestem ciekawa, co to za cushion, jaki krem itp. Wiemy niewiele i tak na prawdę możemy liczyć, że warto było czekać, a co najważniejsze, wydać taką konkretną kwotę. Kupiłyście ten box? Co o nim sądzicie?

1 komentarz:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)