Zawartość Boxa Only You "Dookoła włosów" - co miałam okazję testować?

poniedziałek, 12 grudnia 2016
Dzień dobry

Dzisiaj pragnę Wam pokazać zawartość przepięknego pudełka, które otrzymałam do testów w ostatnim czasie. Box Only You jest przekazywany blogerkom, które mają możliwość przetestowania produktów, opisania ich na blogu i przedstawienia opinii na ich temat. 


Gdy zobaczyłam to fantastyczne, kolorowe pudełko z przepiękną kokardą, nie mogłam się doczekać, aby poznać jego zawartość :)


Zawartość prezentowała się niezwykle i zachwyciła mnie od pierwszego zajrzenia do pudełka.Oprócz kosmetyków, w środku znalazłam list z opisem produktów, który był również przepięknie przewiązany wstążeczką. 


Muszę przyznać, że taki sposób przygotowania przesyłek zachwyca i sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Jakie kosmetyki znalazłam w środku? Na jakie recenzje możecie liczyć w tym tygodniu?

1. Ziaja - Kuracja kaszmirowa z olejkiem amarantusowym - Szampon wzmacniający - aktywne nawilżenie włosów i zwiększanie objętości.

2. Ziaja - Kuracja kaszmirowa z olejkiem amarantusowym - Skoncentrowana maska wzmacniająca - aktywne nawilżenie włosów i zwiększanie objętości.

3. CeCe of Sweden - Hello Nature - Conditioner - Coconut Oil - Moisture & Repair. 

4. Marion - 7 efektów - olejek w kremie do włosów, do każdego rodzaju włosów, szczególnie suchych i zniszczonych. Bez spłukiwania. 

5. Flos-Lek Pharma - ELESTAbion R - serum multifunkcyjne do włosów - intensywnie wygładza włosy suche i zniszczone. 

6. L`Biotica - Express Dry Shampoo o polecany przez misrza świata Fryzjerstwa Pawła Matrackiego. Suchy szampon do codziennego stosowania. 

Zapraszam na kolejne wpisy, gdzie przedstawię Wam opinię na temat każdego z produktów.

Miłego dnia :)

3 komentarze:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)