Recenzja suchego szamponu L`biotica - Express Dry Shampoo

środa, 14 grudnia 2016
Dzień dobry

Zapraszam na kolejną recenzję produktu z boxa "Only You" "Dookoła włosów", tym razem mowa o Express Dry Shampoo od L`biotica. Jest on polecany przez Pawła Matrackiego, Mistrza Świata Fryzjerstwa 2014. 


Zapewnienia producenta:

"L’biotica ProfessionalTherapy Refresh Dry Shampoo – Suchy Szampon  - 200ml
Odświeżający suchy szampon do codziennego stosowania, natychmiastowy efekt, luksusowy zapach.

Suchy szampon do włosów L’biotica Professional Therapy to idealny sposób na szybkie i proste odświeżenie włosów bez użycia wody. Włosy odzyskują świeży wygląd w ciągu kilku sekund. Formuła suchego szamponu L' biotica sprawia, że włosy pozostają odświeżone oraz lekko uniesione u nasady. Przywraca włosom energię i witalność.

- Odświeżający suchy szampon do codziennego stosowania.
- Natychmiastowy efekt bez użycia wody.
- W szybki i prosty sposób nadaje włosom świeżości i atrakcyjnego wyglądu.
- Idealny w czasie podróży.
- Pozostawia na włosach luksusowy i świeży zapach.
- Forma aerozolu ułatwia równomierną aplikację.


Sposób użycia:
Przed każdorazowym zastosowaniem energicznie wstrząśnij pojemnik przez kilka sekund. Następnie rozpyl szampon, krótkimi seriami na suche włosy z odległości ok. 20 cm. Delikatnie wmasuj szampon we włosy, szczególną uwagę zwracając na ich nasadę oraz miejsca wymagające odświeżenia. Odczekaj chwilę aż skrobia wchłonie nadmiar sebum, następnie wyczesz włosy w celu usunięcia nadmiaru produktu."

Moja opinia: 

Opakowanie tego produktu jest na tyle proste, minimalistyczne, że wygląda niesamowicie elegancko. Suchych szamponów nie stosuję często, ale lubię je mieć pod ręką, aby użyć w razie potrzeby. Powinniśmy pamiętać, że suchy szampon nie myje włosów, ale dzięki zawartej w nim skrobi, pochłania sebum, a co za tym idzie, odświeża włosy. Na plus mogę zaliczyć fakt, że szampon dodaje objętości i do tego często go stosuję. Ma piękny, tropikalny zapach i nie zostawia białego nalotu, za co ja, właścicielka ciemnych włosów, doceniam przede wszystkim. Szampon zdecydowanie lepiej się u mnie spisuje, aniżeli kultowy już Batiste. Odświeża włosy na cały dzień, co w przypadku wspomnianego produktu konkurencji trwało jedynie przez 3 godziny. Cena jest wyższa, bo 18.99 zł bez promocji, ale wolę kupić droższy, lecz lepiej spisujący się produkt. 

Znacie ten produkt? Używacie suchych szamponów?

4 komentarze:

  1. lubię ten szampon bo faktycznie odświeża i unosi włosy u nasady, nie powodując łupieżu czy jakichkolwiek podrażnień :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze nie używałam tego szamponu. Zazwyczaj korzystam z Batiste.

    OdpowiedzUsuń
  3. U mnie także się dobrze sprawdza i nie powoduje żadnych podrażnień skóry głowy, jak to zdarzało się po zastosowaniu innych takich szamponów.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)