Co znajdziemy dzisiaj w be Glossy i Shinybox?

piątek, 21 października 2016
Kochani

Dzisiaj ma się odbyć dostawa pudełek be Glossy i Shinybox. Zanim jednak obejrzymy, co będzie się znajdować w moim be Glossy, zobaczmy, jakie zestawienie podpowiedzi przygotowały obie ekipy.


W każdym pudełku be Glossy znajdzie się 5 produktów. Każda z nas otrzyma albo produkt YASUMI albo LAMBRE. Natomist Klientki VIP miały taki przywilej, że same mogły sobie wybrać, który produkt chcą otrzymać. W  boxie znajdziemy również produkt Glov ze specjalnej edycji.A oto podpowiedzi od ekipy Shinybox, którego ja akurat nie zamawiam. Muszę przyznać, że nawet cienie produktów mnie nie kuszą do zakupu :)


Zapraszam do odwiedzin, gdzie w kolejnym wpisie pokażę Wam zawartość pudełka be Glossy, które do mnie dotrze.

4 komentarze:

 1. Nie jestem przekonana do takich pudełeczek ;)
  Ale może warto się przekonać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego co widziałam to oba są słabe, chyba już się przyzwyczaiłam do tego stanu rzeczy i tym bardziej nie tęsknię za tymi pudełkami. Ale czekam na Twoje wrażenia :) J.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też ostatnio nie robią na mnie wrażenia już pudełka subskrypcyjne - chyba sama wole sobie wybrać co chce i to po prostu zamowić/kupić.

   Usuń
 3. mnie na szczęście nie kuszą takie pudełeczka.;)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)