3 edycja Asian Box - pudełko z kosmetykami azjatyckimi :)

sobota, 3 września 2016
Kochani

Ulubieńcy azjatyckich kosmetyków mogą się cieszyć. Pojawiła się informacja odnośnie 3 edycji boxa. Wszelkie szczegóły pochodzą z fanpage`a Asian Box. 


"Kochani, 3 edycja Asian Boxa w sprzedaży :) serdecznie zapraszamy na http://www.asianbox.pl/ lub http://www.myasia.pl/asianbox-nr-3-limitowana-edycja
AsianBox No 3 (limitowana edycja) - jest to limitowana edycja pudełka z tylko i wyłącznie kosmetykami azjatyckimi, dwóch różnych firm koreańskich! Pudełko będzie zawierać 5 produktów kosmetycznych + próbki produktów. Będą to produkty do pielęgnacji skóry oraz makijażu. Box jest dostępny na zamówienie w limitowanej ilości.
Etykieta pudełka to prawdziwie dzieło artystyczne, ręcznie wykonane przez Fancy, serdecznie zapraszamy na jej stronę http://goo.gl/Y6kvz4 :)
Informacje dotyczące pudełka:
- AsianBox będzie zawierał 5 produktów kosmetycznych z serii: pielęgnacja skóry oraz makijaż. Marki kosmetyków dostępne z oferty sklepu My Asia. Box jest dostępny na zamówienie w limitowanej ilości. Wartość samych kosmetyków boxa w edycji numer 3 AsianBoxa wyniesie co najmniej... 200 PLN brutto!
- Box jest dostępny na zamówienie w limitowanej ilości
- Zamówienia będą przyjmowane do dnia 25 września włącznie. Boxy będą wysyłane w dniu 3 październik!"

Oj chyba się skuszę na to pudełko. Olu (Feeling Fancy) gratulacje ! Piękne pudełko!
A jak Wam się podoba? Zamówicie?

3 komentarze:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)