Zniżki na kosmetyki Le Petit Marseillais - Ambasadorka LPM

sobota, 13 sierpnia 2016
 Kochani

W jednym z poprzednich wpisów, informowałam Was o tym, że zostałam ambasadorką marki Le Petit Marseillais. Paczka od marki czeka już na mnie w domu, ale zapoznam się z nią po powrocie z urlopu. Dzisiaj mam jednak dla Was ściągę z informacjami, gdzie i w jakich dniach można kupić kosmetyki tej marki w akcjach specjalnych.
Od 4 do 17 sierpnia – kup dowolny żel pod prysznic Le Petit Marseillais 400 ml w Drogeriach Hebe i odbierz dowolny żel pod prysznic Le Petit Marseillais 250 ml w prezencie!
Od 16 do 30 sierpnia – kup dowolny żel pod prysznic Le Petit Marseillais 250 ml w sklepach Stokrotka, a drugi o tej samej pojemności dostaniesz gratis!
Od 29 sierpnia – kup dowolny żel pod prysznic Le Petit Marseillais 250 ml w sklepach Biedronka, a drugi otrzymasz w promocyjnej cenie!
Od 30 sierpnia do 12 września – dowolny żel pod prysznic Le Petit Marseillais 250 ml w sklepach Selgros, a drugi o tej samej pojemności dostaniesz gratis! #AmbasadorkaLPM

Lubicie kosmetyki tej marki? Który z nich polecacie?

3 komentarze:

  1. Rzeczywiście ciekawe promocje

    OdpowiedzUsuń
  2. Kuszące promocje, fajna okazja żeby zrobić zapasy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ooo świetne promocje, warto skorzystać.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)