Ruszają Dni Lifestyle w Superpharm - info i dlaczego niektórzy klienci poczuli się jak "gorszy sort"

wtorek, 23 sierpnia 2016
Dzień dobry

Dzisiaj ruszają Dni Lifestyle w Superpharm. Dzięki nim możemy przez dwa dni nabyć wiele kuszących produktów w specjalnych ofertach cenowych, poczynając od obniżek o połowę ceny, przez zniżkę 100 zł i wiele innych. Niestety, nie obyło się bez zgrzytu. Okazało się bowiem, że niektórzy klienci, posiadający kartę Lifestyle (ona upoważnia do wzięcia udziału w Dniach Lifestyle) otrzymali zaproszenie VIP uprawniające do skorzystania z ofert już w poniedziałek. Nie było to dobre posunięcie marketingowe, na forum Superpharm zawrzało i nie obyło się bez określeń, że część klientów to VIP-y, a pozostali to "gorszy sort". Wam zostawiam ocenę, a teraz przechodzimy do lepszej części, czyli zaprezentuję Wam, co można w te dni kupić taniej, na czym zaoszczędzić...

Dni Lifestyle obowiązują od dzisiaj do środy. Przy zakupach za minimum 80 zł, otrzymamy kupon na kolejne zakupy o wartości 15 zł. Jak już wspomniałam, podczas tej promocji możemy nabyć ulubione perfumy (oprócz marek Versace i Calvin Klein) taniej o 100 zł. Oprócz tego w promocji znajdziemy wiele kosmetyków pielęgnacyjnych, kolorowych, do utrzymania porządku w domu oraz tych dla dzieci. Zerknijcie na ulotki, bo nie sposób wypisać wszystkich promocji :)

 
Czas na ofertę, z której możemy skorzystać tylko we wtorek


Tu za połowę ceny kupimy kosmetyki np. L`oreal, Max Factor, Rimmel, Emolium, Dove, Dermika, Dermedic, Bielenda, Sally Hansen i wiele wiele innych.


W środę o połowę taniej kupimy np. lakiery Essie, kosmetyki Tołpa, SVR, Etiaxil, Biovax, Iwostin...

Myślę, że każda z nas znalazłaby coś dla siebie, jeśli zechce skorzystać z tej oferty i ma w pobliżu Superpharm. Jeśli uda mi się wyrwać, to z pewnością zawitam po moje ukochane mydełka Dove, być może tusz L`oreal Feline, zastanawiam się także nad perfumami. A co Wam wpadło w oko z tej oferty? 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)