Opróżniamy nasze kosmetyczki - wyzwanie dla blogerek urodowych! - Trusted Cosmetics - info

niedziela, 31 lipca 2016
Kochane!

Mimo, że w najbliższych dniach będę na urlopie nie umiałam sobie odmówić i podejmę wyzwanie, które składa blogerkom urodowym portal www.trustedcosmetics.pl.

Tematem przewodnim będzie przegląd kosmetyczek. Do udziału w nim portal zaprasza wszystkie blogerki, zarówno te zaprawione w blogowaniu, jak i te, które próbują swych sił w prowadzeniu blogów. 

Wyzwanie rozpocznie się 31 lipca 2016 i potrwa przez 6 tygodni. W każdą niedzielę w porannym artykule zamieszczony zostanie odpowiedni tematyczny wpis. Następnie my na naszych blogach opublikujemy post dotyczący danej kategorii, w którym zaprezentujemy nasze ulubione kosmetyki z danej kategorii. Nie ma określonej ilości produktów, które należy opisać. Kolejnym krokiem jest zamieszczenie pod danym artykułem opublikowanym na TrustedCosmetics.pl w ciągu całego kolejnego tygodnia po jego publikacji linków do swoich postów. Pierwsze zadanie polega na pokazaniu, co masz w swojej kosmetyczce. Zaprezentujmy na zdjęciu swoją kosmetyczkę z jej zawartością. Przedstawmy, co znajduje się w naszej kosmetyczce. Jakich produktów jest przewaga, takich do pielęgnacji czy do makijażu?


W drugim zadaniu zaprezentujemy na zdjęciu i we wpisie nasze ulubione kosmetyki do pielęgnacji twarzy.  Czy są takie, których na pewno nie polecamy?
 W trzeciej części wyzwania zaprezentujemy naszych makijażowych ulubieńców.


Czwarte zadanie polega na zaprezentowaniu wyśmienitych kosmetyków do pielęgnacji ciała, które warto wypróbować. A może mamy jakieś kosmetyczne buble, które źle wpływają na kondycję skóry i warto przed nimi przestrzec inne kobiety?


W piątej odsłonie wyzwania pokażemy nasze wyjątkowe perfumy, które zawsze wywołują w nas niesamowite odczucia.W szóstym zadaniu skupimy się na wyłonieniu ulubieńców do pielęgnacji stóp i dłoni, które szczerze polecamy znajomym i innym osobom.18 września odbędzie się podsumowanie wyzwania, z listą blogów biorących udział w akcji. 

Przy wrzucaniu wpisów i prezentowaniu ich na Instagramie, nie zapominajmy o hashtagach
 #opróżniamykosmetyczki oraz #trustedcosmetics.

Zamierzacie dołączyć? Ja już zabieram się za przygotowanie zdjęć i wpisów! Zapraszam do odwiedzin oraz poznania moich ulubieńców w wielu kategoriach. 

5 komentarzy:

  1. Też biorę udział - naprawdę fajna akcja :) od razu jestem bardziej zmotywowana do przegrzebania mojej całej kosmetyczki!

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawa akcja, ale chyba zaspałam :|

    OdpowiedzUsuń
  3. ja czekam już tylko na moje pędzle z niecierpliwością! Bardzo podoba mi się twój blog, jestem pod wielkim wrażeniem. miło się go czyta, i przegląda fotki. W takim razie obserwuję, i zapraszam do siebie może i ty u mnie zostniesz na dłużej? Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)