Zapowiedź testów - suplement diety Merz Spezial

środa, 29 czerwca 2016
Dzień dobry!

Ten wpis jest zapowiedzią testów suplementu diety, który znam z opowieści moich znajomych, a nawet mamy. Gdy otrzymałam propozycję przetestowania tego preparatu porozmawiałam z mamą, która stosowała go wcześniej i nabrałam jeszcze większej ochoty na poprawę stanu moich włosów i paznokci, które w minionych miesiącach, pełnych nerwów i stresu w pracy, stały się wyblakłe, częściej wypadają i są łamliwe. Paznokcie również potrzebują akcji reanimacji. Cera nie jest w najgorszej formie, więc tu nie oczekuję cudów :) Testy rozpocznę od 1 lipca, bo wtedy będę mogła równo odliczyć 3 miesiące kuracji. W czym ma pomóc ten suplement diety? Tu posłużę się stroną producenta

"Świeżą i promienną skórę
Dla zachowania miękkiej i gładzkiej skóry niezbędne jest uzupełnianie diety o biotynę, witaminę B2, niacynę oraz cynk. Połączenie tych składników w MERZ SPEZIAL DRAGEES pozwoli odżywić skórę oraz zredukuje jej suchość i szorstkość.

Gęste i lśniące włosy
Aby włosy były gęste i lśniące w codziennej diecie konieczne są cynk i biotyna. Natomiast na prawidłowy przebieg procesu tworzenia włosa mają wpływ aminokwasy: cysteina i metionina. Dzięki tym skłądnikom zawartym w MERZ SPEZIAL DRAGEES włosy będą nie tylko błyszczące, ale staną się również bardziej gęste, mocne i odporne na wypadanie.

Piękne i mocne paznokcie
Osłabiona i popękana płytka paznokcia odzwierciedla niedobór substancji odżywczych w organizmie. Aby ją odbudować niezbędne jest uzupełnianie diety w cynk i żelazo oraz aminokwasy zawierające siarkę. Wszystki te składniki znajdziemy właśnie w MERZ SPEZIAL DRAGEES."

W skrócie:

Skóra ma być miękka,promienna i mieć świeży wygląd, 48% zauważa zmniejszenie szorstkości skóry, 78% spadek suchości skóry. 

Paznokcie mają się odznaczać równą i mocną płytką, wzrost paznokci ma być szybszy do 18%, paznokcie mają być gładsze do 14%. 

Włosy mają być zdrowe i mocne, 74% mniej włosów łamliwych, słabych, więcej czynników anagenowych, czyli fazy aktywnego wzrostu włosów, podczas którego tworzą się nowe włosy. Mają być one grubsze i bardziej wytrzymałe o 18%, a co najważniejsze ma się zmniejszyć liczba wypadających włosów. 

Składniki

2 drażetki zawierają:
Witamina C- 120mg
Niacyna- 30mg
Witamina E- 13,4mg
Kwas pantotenowy 7,2mg
Witamina B6- 3,2mg
Witamina B2- 2,6mg
Witamina B1 2,4mg
Witamina A- 787µg
Folacyna (kwas foliowy)- 400µg
Biotyna- 60µg
Witamina B12- 2µg
Żelazo- 5mg
Cynk- 5mg
Sproszkowane białko soi- 50mg
Cysteina 0,55mg
Metionina 0,55mg
Sacharoza, talk, laktoza, witamina C, mikrokrystaliczna celuloza, proszek białka sojowego, E171, amid kwasu nikotynowego, guma arabska, witamina E, tlenek magnezu, szelak, kwas pantotenowy, fumaran żelaza (II), tlenek cynku, stearynian magnezu, witamina B6, syrop glukozowy, witamina B2, witamina B1, krzemionka koloidalna, polisorbat 80, poliwinylopirolidon, witamina A, folacyna, wosk pszczeli, wosk karnauba, E172, E 132, biotyna, witamina B12.

Zalecane dzienne spożycie
1 drażetka dwa razy dziennie

Cena:  od 30 zł za 60 tabletek.   
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
To tyle z zapewnień oraz informacji ogólnych. Jestem dobrej myśli i z pewnością pojawią się jeszcze dwa wpisy, jeden w połowie stosowania suplementu, a drugi podsumowujący kurację. 

Znacie ten suplement? Stosowałyście go? Koniecznie dajcie znać, co o nim sądzicie. 

Miłego dnia!:)


2 komentarze:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)