Kolejny box zawiesza działalność...

środa, 15 czerwca 2016
Kochani

Właśnie przeglądam, co tam w sieci i natknęłam się na info o zawieszeniu działalności przez kolejny box, który od 6 miesięcy istniał na naszym polskim rynku pudełkowym. O jakim mowa?


"Kochani, mimo iż od dodania ostateniego posta minęło dopiero 8 dni to dostajemy masę wiadomość. Co z nami? Gdzie się podziewamy i kiedy podpowiedzi?:) Musimy z przykrością stwierdzić, że boxów lipcowych niestety nie będzie. Czy będą sierpniowe? Na tą chwilę niestety też nie wiemy. Szukamy jakiejś alternatywy dla Lovely Boxa. Jeżeli ktoś prowadzi działalność to wie, że tak naprawdę nie jest to sama bajka.
Chciałyśmy wprowadzić kilka fajnych zmian, a napotykałyśmy kilka niefajnych problemów.Jest nam bardzo miło gdy dostajemy tak dużo wiadomości a także komentarzy. Powtarzamy to od początku istnienia pudełeczka - jesteście najlepsi! <3 :)Strona internetowa jest niedostępna (jest to jedna z poszukiwanych alternatyw) więc nie ma możliwości zamówienia boxów. Osoby, które posiadały subskrypcję otrzymały e-maile. :)
Po dzisiejszych rozmowach oficjalnie możemy stwierdzić, że LOVELY BOX jest ZAWIESZONY. Dziękujemy wam za te sześć pudełek, sześć fajnych miesięcy. <3 W czasie pracy nad boxem spotkało nas wiele miłych sytuacji, a jednoczenie niemiłych sytuacji. ;)
Na rynku powstaje naprawdę dużo boxów. Nigdy nie życzyłyśmy nikomu źle, a trzymałyśmy kciuki, owocem czego był i jest kontakt z Dream Box! Któremu kibicujemy, więc jeżeli nie znacie ‪#‎Dream‬ to polecamy z ręką na sercu. Kontakt z właścicielką jest świetny! :)
Trzymajcie się... może do następnego pudełka. ;)
Pozdrawiamy
Dziewczyny z Lovely Box"Wiadomość i zdjęcie pochodzą z fanpage`a Lovely Box 

Tego boxa nigdy nie miałam, ale przeglądając poprzednie edycje muszę przynać, że prezentował się całkiem nieźle. Myślę, że tak, jak nastąpił boom i wysyp beauty boxów, tak stopniowo niektóre będą znikać. Tak stało się również w przypadku pudełka Joanny Krupy i KasiTusk przygotowanych przez Inspired by.  Konkurencja? Słaby poziom? Nie mnie to oceniać. Jednak, o ile Inspired by łapał wiele minusów za opieszałość, długi okres czasu od pobrania pieniędzy do wysłania paczki i wiele innych, to Lovely Box może się pochwalić super ocenami klientek... Zobaczymy, co dalej...


Miałyście jakiś Lovely Box?


ps. Opis Prettybox już za kilka godzin :)
3 komentarze:

 1. Faktycznie boom na boxy był/jest. Swoją działalność zakonczył równiez My Favourite Box.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, o nim też pisałam wcześniej... chyba powoli będą się wykruszać niektóre z nich.

   Usuń
 2. Ja nie miałam jeszcze żadnego boxa:D

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)