Dwa dodatkowe produkty w pudełku Shinybox? Stenders i Dermedic...szczegóły

piątek, 10 czerwca 2016
Kochani

Czy warto być Subskrybentką ShinyBox? Oczywiście, ja napiszę Wam, że nie, bo sama nią byłam i po ponad dwóch latach zrezygnowałam. Zero doceniania, coraz słabsze boxy itp. Shinybox poczuł chyba, że zaczyna tracić klientki, więc chce nas skusić dodatkowymi kosmetykami, jeśli zamówimy pakiet na cały rok!!! W swoich czerwcowych pudełkach Subskrybentki otrzymają 2 dodatkowe, pełnowymiarowe kosmetyki, którymi są:

"Kultowy płyn micelarny marki Dermedic zostanie dołączony do tych z Was, które od min. majowego pudełka posiadają subskrypcję ShinyBox i w jej ramach mają zamówione urodzinowe pudełko ShinyBox lub posiadają aktywny pakiet 12 x ShinyBox. Peeling do twarzy marki Stenders to natomiast kosmetyk VIP, który już za chwil kilka będziecie miały okazję przetestować"

Ja i tak nie czuję się skuszona, bo wydać z góry konkretne pieniądze na 12 boxów Shiny, które mogą być różne to raczej ryzykowne zagranie, nawet przy dodatkowych dwóch kosmetykach :)

A co Wy sądzicie o tej akcji?

1 komentarz:

  1. Niby jakas zachęta ale masz racje że ryzykowna.. Dla mnie wszystkie boxy to kupowanie kota w worku i jeszcze na żaden sie nie skusiłam.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)