Shiny / Inspired By kusi Naturalnym Pudełkiem o wartości 420 zł - szczegóły

piątek, 13 maja 2016
Dzień dobry

Serwis Inspired By, który nawiasem mówiąc miałam wrażenie,, że "zamiera" ma dla nas wyjątkową niespodziankę. Hm... Jest nią zestaw Naturalnie Piękna, który wypełniony jest w 100% naturalnymi produktami! Ilość tego zestawu jest ograniczona: http://inspiredby.pl/naturalnie-piekna.html

W środku znajdziemy 12 produktów o wartości ponad 420 zł. Za tę przyjemność musimy zapłacić 119 zł. Co sądzę o tej propozycji? Nie skuszę się na nią. Poczekam, może pojawi się w wyprzedaży na stronie Shiny. Niestety, fanpage Inspired by nie zachęca do zakupu. Zniknęła już strona z pudełkami Kasi Tusk, dziewczyny mają pobrane pieniądze za np.box Charlize czy innego autora, od dłuższego czasu, a boxów nadal nie otrzymały. To niestety odpycha i sprawia, że nie mam zaufania do takiej firmy.

A co Wy sądzicie o tej propozycji? Skusicie się? 



6 komentarzy:

 1. pieniądze za boks Kasi dostałam już, mieli jakąś pomyłkę - ja się skuszę na ten :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O nie ładnie, że pobrali pieniądze i teraz cisza...

  OdpowiedzUsuń
 3. ja tym razem odpuszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż się prosi napisać donos do Urzędu Skarbowego!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Aj.. Czyli trzeba uważać na przekręty .. No słabo. Mnie sama promocja się podoba ale nie kupię tego boxa bo żadnego z kosmetyków mi nie brakuje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na razie nie zamawiam, nie wszystko jest naturalne. Poczekam aż je przecenią i wstawią na stronę shiny. Inaczej nie biorę :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)