Co w świecie boxów ? Czym nas kuszą w tym miesiącu Be Glossy, Shiny Box, Pretty Box, Chillbox, Asian Box?

sobota, 7 maja 2016
Kochane

Początek każdego miesiąca oznacza wzmożone kuszenie przez ekipy tworzące boxy kosmetyczne i nie tylko. Dzisiaj krótki przegląd, co wiemy, co możemy zyskać, a co być może stracić ;)


Zamawiając majowe pudełko ShinyBox w subskrypcji lub pakiecie 12 x ShinyBox, do Waszego czerwcowego pudełka ShinyBox zostanie dodatkowo dołączony płyn micelarny marki Dermedic 
Subskrypcja ShinyBox: http://bit.ly/1T1GNw5
Pakiet 12 x ShinyBox: http://bit.ly/1TrVD9l
Promocja dotyczy nowych i trwających subskrypcji oraz pakietów 12 miesięcy.

Nadal możemy wybrać duobox złożony z dwóch pudełek: kwietniowego i majowego w cenie 69 zł.

W boxie znajdziemy kosmetyk, którego podstawą jest olej kokosowy, a także taki, który zapewni nam truskawkowe nawilżenie skóry. W boxie nie zabraknie masła shea. 
Nie przestaje kusić ekipa be Glossy
TYLKO W TEN WEEKEND zamawiając pakiet możemy skorzystać z jednego z dwóch gratisów,  a mianowicie 30 zł zniżki na pakiet lub dodatkowy box z poprzednich edycji beGLOSSY do pakietu gratis.

"Promocja trwa tylko przez weekend! Zamówienia składać możemy: tutaj...
Oferta trwa do 9.05.2016 lub do wyczerpania zapasów i dotyczy pakietów na 6 i 12 miesięcy. DODATKOWY BOX GRATIS: Po wpisaniu kodu kwota zamówienia obniży się o 0,09 zł. Zamawiając więcej niż 1 pakiet możesz otrzymać kilkukrotnie taki sam dodatkowy box z poprzedniej edycji. Nie ma możliwości wyboru gratisu. Darmowy box zostanie wysłany wraz z pierwszym pudełkiem w pakiecie. RABAT NA ZAKUP PAKIETU: Po wpisaniu kodu cena zakupu obniży się o 30,00 zł."
W majowym boxie znajdziemy na pewno:
Mleczko-serum do ciała marki VICHY
Fiolkę zapachu Calvin Klein 

Najnowsze pudełko Pretty Box jest tworzone przy współpracy z Agatą z kanału Daily life by M. 
W tym miesiącu nie możemy wybrać wariantu Basic, obowiązuje jedynie wersja Premium za 65 zł. 
Co na pewno znajdzie się w boxie?

Oprócz tego wiemy, że w boxie znajdziemy próbkę kosmetyków India Cosmetics, zniżkę 15% do Vinnst.pl. Muszę przyznać, że box mnie kusi...

W czerwcowym pudełku Chillbox znajdziemy kosmetyk pełnowymiarowy od Resibo

Czas na II edycję pudełka z kosmetykami azjatyckimi. Co wiemy na tę chwilę o najnowszej edycji?


Ekipa zapewnia, że "W tym pudełku znajdziecie kolejną porcję azjatyckich kosmetyków (między innymi krem BB) oraz próbek, których wartość detaliczna przekracza 180 PLN... Sama wartość kremu przekroczy 50 PLN.W pudełku znajdą się na pewno co najmniej 4 pełnowymiarowe kosmetyki." Na zdjęciu możemy zobaczyć odcień kremu bb, który znajdziemy w pudełku. 
Tu, wywiązała się niemała afera, bowiem wiele osób, w tym wspomniana wcześniej Agata, zauważyło, że krem ma dosyć ciemny odcień, co ekipa Asian Box skwitowała w następujący sposób:
" Szanowna Pani, to może niech Pani poczeka do publikacji pudełka wraz z kremem i wtedy spróbuje się podjąć jego obiektywnej oceny? Pani ścisła współpraca z konkurencją może sugerować brak obiektywizmu, tak bardzo przez nas oczekiwanego". Ocenę komentarza pozostawiam każdemu z Was... ja osobiście byłam zażenowana. Drugi box, po pierwszym słabym, gdzie wiało pustkami, co zresztą opisałam tutaj...i taka buta. Box kosztuje 99 zł, więc chyba mamy prawo zapytać, skomentować, zwłaszcza po edycji, w której znalazły się kosmetyki jednej marki, cena kosmetyków w niewielkim stopniu przewyższała cenę zakupu pudełka. Cieszę się, że poprzedni box sprzedałam i nie wydałam na niego pieniędzy. 

Jeśli chodzi o mnie, kusi mnie Pretty Box i Chillbox, na pewno na blogu poczytacie o be Glossy, bo z nim się nie rozstaję. A który box Wam przypadł do gustu?


  Wpis powstał dzięki materiałom i zdjęciom dostępnym na fanpage`ach wymienionych wyżej boxów.

3 komentarze:

  1. Mnie najbardziej kusi oferta beglossy 😉

    OdpowiedzUsuń
  2. Oferta Be Glossy kusząca, szkoda, że nie działa przy krótszej subskrypcji

    OdpowiedzUsuń
  3. Poczekam na ujawnienie beGlossy, bo mam punkty do wykorzystania, może się skuszę :) W AsianBox coś czuję, że będzie ten krem BB, o którym ostatnio pisałam na blogu, tj. Holika Holika Sweet Cotton, on naprawdę jest jasny :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)