Beauty Blender aż 30% taniej !?

wtorek, 17 maja 2016
Witam ponownie


Super okazja dla osób, które kusi oryginalny beauty blender, ale ciągle odkładają jego zakup na później, bo nie jest to tani produkt. Do dzisiaj...Jedyna, najlepsza i niepowtarzalna gąbeczka Bautyblender teraz aż 30% taniej online w sklepie letsbeauty.pl i stacjonarnie w butiku Let's Beauty na Koszykowej 35 w Warszawie. *Promocja nie dotyczy Beautyblender PRO i Beautyblender Micro.mini. Zakup opłaca się jednal tylko wtedy, gdy robimy większe zakupy i nie płacimy za przesyłkę, w przeciwnym razie, po 30% promocji zapłacimy tyle, co w Sephorze :)


Mnie kusi nudziakowy, na zapas, ale raczej się powstrzymam, bo mimo wszystko zniżka nie jest tak duża, bo w porównaniu do Sephory wynosi 10 zł :) Ogólnie, oryginalny beauty blender to najlepsza gąbeczka, jaka istnieje. Jedynie produkt Real Techniques może być w niewielkim stopniu jego zastępcą, ale to nie to samo. Szczerze polecam ten produkt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)