Najnowsze oferty Biedronki - Wielkanocne inspiracje, ozdoby, kubki ceramiczne, itp.

czwartek, 10 marca 2016
Kochani

Jeszcze kilkanaście dni i nie dość, że rozpocznie się kalendarzowa wiosna, to jeszcze super wcześnie w tym roku święta wielkanocne. Sklepy wypuszczają w związku z tym oferty pełne zajączków, jajeczek itp. Nie ma jednak w tym nic złego, bo przyglądając się im trochę bardziej wnikliwie możemy znaleźć niezłe smaczki :) Co na Wielkanoc przygotowała Biedronka?

Gazetka Biedronki pomoże w przygotowaniach do Świąt Wielkanocnych
W ofercie Biedronki "Przygotuj się na Wielkanoc" znajdziemy smakołyki na świąteczny stół w przystępnych, Biedronkowych cenach ;) Nie zabraknie wędlin, ryb, ciast, zestawów świątecznych. W ofercie znajdziemy także silikonowe formy do pieczenia, palmę wielkanocną, ozdoby z filcu, obrusy w piękne wzory, ozdoby wielkanocne na piku i wiele innych. 

"Nadchodzi Wielkanoc" w Biedronce już od 7 marca...
W kolejnej ofercie Biedronki pt. "Nadchodzi Wielkanoc" znajdziemy m.in. obrusy, pokrowce na krzesła, pojemniki na ciasto, firanki, koce- pledy, które były hitem sprzedażowym podczas bożonarodzeniowych zakupów :) nie zabraknie silikonowych form do pieczenia, jak również mebli kuchennych, czy szafy ubraniowej ! Dla osób, które nie mają zdolności manualnych przygotowano piękne wianki i stroiki, które upiększą nasze pokoje. W sklepach znajdziemy także koszyczki do święcenia, palmy wielkanocne, dekoracje, zestawy do dekorowania jajek, kapturki na jajko, ozdobne poduszki na krzesło, a także...

takie piękności w Biedronce

Niesamowite kubki ceramiczne, które zawsze chętnie kupujemy, puszki do przechowywania produktów w kuchni. Na kolejnych stronach znajdziemy nadmuchiwany fotel z podnóżkiem, który wyglada super i wydaje się być równie wygodny :) Warto zapoznać się z tą ofertą, a może już coś trafiło do Waszych koszyków w Biedronce?;) 

ps. Wpis o paletach Wibo będzie w weekend na blogu. Niestety, dużo obowiązków w pracy nie pozwoli mi na przygotowanie go wcześniej, zapraszam :)

2 komentarze:

  1. Widziałam już te gazetki, poklikałam w linki z okazjum :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Biedronka zawsze na czasie :) i super.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)