Co znajdziemy w najnowszym Joyboxie?

piątek, 18 marca 2016
Kochane

Niebawem w sprzedaży pojawi się wiosenne pudełko Joybox, już ukazały się pierwsze zapowiedzi co do zawartości, a ściślej rzecz biorąc, marek, których produkty w boxie znajdziemy. Oto one:


Więcej szczegółów poznamy 23 marca, gdy w sprzedaży pojawi się magazyn Joy, a w nim zdjęcia produktów z najnowszego Joyboxa. Wiadomo, że będą dwie kategorie do wyboru + w przypadku trzech produktów z podstawy pudełka możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych wariantów, tym razem nie zapłacimy tym razem za kuriera, co zostało wprowadzone przy okazji walentynkowej edycji. 

Hm, zwiastun nie zachęca. Z marek, które mnie ciekawią mogę wymienić Ministerstwo Dobrego Mydła, Vianek, Blanx i Bio IQ. Poczekam na ujawnienie większej ilości szczegółów i wtedy zdecyduję, czy po kilku miesiącach recygnacji, ponownie kupię ten box. A Was kusi najnowsze pudło Joybox?

5 komentarzy:

 1. Też czekam na ujawnienie produktów :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie trochę kusi :) ale czekam na więcej szczegółów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. NIE. :) J.
  Ps. Co oni mają z tym yankee candle?

  OdpowiedzUsuń
 4. Kilka marek mnie interesuje, więc zobaczymy :) Może się skuszę!

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)