Weekendowa promocja Shinybox

sobota, 6 lutego 2016
Kochani :)


Jeśli jednak zdecydujecie zostać z Shinybox, bo jego licznych wpadkach, tylko w ten weekend przy zakupie pudełka lutowej edycji ShinyBox 'WE LOVE IT' możecie otrzymać dodatkowy prezent wartości min. 20zł! Promocja dotyczy zamówień, za które płatność zaksięgowana zostanie w terminie od dzisiaj, od godz. 19.00 do niedzieli 7.02.2016 do godz. 23.59. W promocji można otrzymać jeden z prezentowanych kosmetyków. Promocją objęte są zamówienia pojedyncze z wyłączeniem zamówień ‘za pobraniem’ i za ShinyStars, nowe zamówienia subskrypcji z pominięciem zniżek cenowych oraz zamówienia pakietowe, które złożymy Tutaj... O otrzymaniu dodatkowego kosmetyku decyduje data zaksięgowania płatności za złożone zamówienie.


 A już po południu lub wieczorem kolejny wpis :)

1 komentarz:

  1. Pudełka chodzą mi po głowie od jakiegoś czasu, ale chyba jestem za bardzo nie ufna, by się w końcu skusić na zamówienie w ciemno. O wiele bardziej przemawia do mnie Joy;p

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)