Ostatni weekend promocji na pudełko Joanny Krupy

sobota, 27 lutego 2016

Kochane
 
Jeszcze tylko w ten weekend możecie kupić box Joanny Krupy, pamiętajcie, że kupując go teraz, w środku nie znajdziecie wszystkich produktów, które otrzymały klientki podczas pierwszej wysyłki. W boxie brakuje najsmakowitszych kąsków, a ekipa Inspired by wycenia pudełko na aż 600 zł! Korzystając z kodu rabatowego „OKAZJA” możecie go zamówić w niewiarygodnie niskiej cenie 69zł. Ja nie czuję się skuszona, zresztą ponownie opłacić box można jedynie dzięki posiadaniu karty kredytowej, a że owej nie posiadam, odpuszczam tym bardziej ;)
 
 
W najbliższych dniach pokażę Wam natomiast wyprzedażowy box Charlize Mystery z drugiej edycji. Box jest wart obejrzenia, więc zapraszam :) Pięknego wieczoru :)

2 komentarze:

  1. Rozbawiła mnie dyskusja na FB Shiny z klientkami, które zwracały uwagę, że wprowadzają ludzi w błąd nazywając ten box "inspired by Joanna Krupa", skoro brakuje w nim najlepszych kosmetyków z oryginalnego boxa. Docinki ze strony Shiny wyjątkowo mnie odrzuciły do ich pudełek:)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)