Co z tym Shinybox?

czwartek, 21 stycznia 2016
Dzień dobry :)


Jeśli nadal zamawiacie pudełka Shinybox z pewnością zastanawia Was, dlaczego nadal pudełko nie dotarło do nas. Z miesiąca na miesiąc Shiny przesuwa wysyłkę boxów, w zasadzie bez jakiegoś konkretnego powodu. Co ciekawe, już 25 zaczyna się kolejne pobieranie pieniędzy za następny miesiąc, więc ... W grudniu Shiny wysłał świąteczne boxy tak późno, że pojawił się problem z kurierem, chociaż były też inne pogłoski, paczki ledwo dotarły do nas przed Wigilią. W styczniu ponownie wysyłka będzie w piątek (22 stycznia), co oznacza, że boxy przez dwa dni będą "leżakować" w magazynach firmy, która będzie je dostarczać. Muszę przyznać, że coraz mniej mi się to podoba. Co prawda nie zrezygnowałam jeszcze z zamawiania Shiny, bo chcę doczekać do lutowego boxa, łudząc się, że będzie jakiś ciekawy (naiwność:P) oraz chcąc Wam go pokazać zaraz po odebraniu, ale w tym momencie coraz bardziej skłaniam się anulowania subskrypcji. Będę zamawiać box, jeśli zawartość mi się spodoba. Szkoda, że tak to wygląda. Be Glossy ma wpadki z produktami znajdującymi się w boxach, ale jednak wysyłki są do 15 dnia danego miesiąca. 

No i jeszcze wszelkie "nieciekawe" zagrania ekipy Shiny, czyli np. kwestia wprowadzenia do zakupu boxa Inspired by Joanna Krupa w tej samej cenie, ale bez kilku produktów... coraz mniej mi się to podoba. A jakie jest Wasze zdanie na temat Shinybox? Który (jeśli zamawiacie kilka) box Wam się podoba?

A tymczasem życzę udanego dnia :)

6 komentarzy:

 1. Dla mnie beGlossy, tak po dłuższym zastanowieniu, ma lepszy skład, niż ShinyBox, który daje takie wypychacze, typu krem do rąk, balsam do ciała itp. Śmieję się z tej daty wysyłki, bo od kilku miesięcy regularnie wysyłają najpóźniej ;) Ciekawe co tu się znajdzie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Juz dawno nie slyszalam o Shinybox. Sama nie subskrybuje zadnego pudełka, ale chetnie aledze jego zawartosc u innuch ;) co do lezakowania w firmie kurierskiej, to nie sądzę, ze obecne temperatury bede odpowiednie dla kosmetyków :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, to niestety prawda :/
  Tym razem jest aż za późno :/
  Najgorsze jest to, że u mnie na blogu opinia kosmetyków z pudełka była właśnie 25/26 ... A teraz ?? Opóźnienie i to bardzo !

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi się, że ShinyBox opóźnia wysyłki tak, aby po ujawnieniu zawartości nie dało się już zamówić go w subskrypcji, a jedynie jako pojedyncze pudełko. Wcześniej można było zamówić subskrypcję, nie płacić za wysyłkę, i od razu ją anulować. Ale zagrania mają kiepskie. Krótko z nimi byłam, a już się rozczarowałam. Myślę, że nie tylko ja. Pozdrawiam, JM

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpuściłam sobie Shiny już w grudniu:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakoś do tej pory nie skusiłam się na jego zamówienie i raczej tego nie zrobię. Fakt, takim zachowaniem nie popisują się.

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)