Spoiler...kilka produktów, które znajdziemy w pudełku Insired by Joanna Krupa i kod rabatowy

środa, 16 grudnia 2015
Kochane

Jeśli Któraś z Was czuje się kuszona przez ekipę Inspired by nowym boxem od Joanny Krupy, mam dla Was dwie wiadomości, które mogą Was przybliżyć do jego zakupu...

Pierwsza z nich to wiadomość o kodzie rabatowym na zakup tego boxa, a mianowicie po wpisaniu kodu GWIAZDKA2015 cena zostanie obniżona o 10 zł.

Wartość tego boxa to minimum 900 zł, co brzmi bardzo kusząco. Na zdjęciu przedstawiono niektóre produkty, które z pewnością znajdą się w tym boxie. 

Hm...sama nie wiem, wydaje mi się, że cena może być wygórowana przez zawartość w środku bonu do (co widzimy na zdjęciu), Kliniki Chirurgii Plastycznej, z której nie każda z nas będzie chciała skorzystać, więc... poczekam na odkrycie całej zawartości boxa, a potem pomyślę, bo suma sumarum box mnie intryguje, chociaż za autorką nie przepadam :) A co Wy sądzicie o tym boxie?

5 komentarzy:

 1. Mnie całkowicie odstraszyła ta zawartość i wiem, że na pewno nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ufff, dobrze, że nie zamówiłam. Jedynie Dermedic mnie zainteresował. Szminka z Avonu...bardzo je lubię, no ale bez przesady. To ma być luksusowy box...a nazwa Luxe wiele nie zmienia :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawiałam sie, ale chyba jednak dobrze ze nie kupiłam... No chyba, że dorzucą jeszcze coś ekstra

  OdpowiedzUsuń
 4. 900 zł?! Z tego, co widzę na zdjęciu chyba nie są to jakieś wybitnie ekskluzywne kosmetyki... Szczerze mówiąc myślałam, że lepsza będzie zawartość tego pudełka.

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)