Trzeci rok mojego bloga :)

środa, 18 listopada 2015
  Kochani Czytelnicy :)

Ani się obejrzałam, a tu dzisiaj mija 3 rok od momentu założenia bloga. Dziękuję Wszystkim wiernym obserwatorkom, czytelniczkom, moim topowym komentatorkom ( których komentarze uwielbiam i nieraz mnie wzruszają, rozśmieszają, pouczają) i tym, którzy zaglądają całkiem przypadkiem. To dla Was nadal staram się zbierać codziennie najświeższe informacje na temat promocji, dla Was staram się pisać jak najbardziej rzetelne recenzje produktów, wyłapywać buble i chwalić te kosmetyki, które są warte zakupu. Od zeszłego roku wiele się zmieniło, jeśli chodzi o mój blog. Po pierwsze doszło wielu obserwatorów, tu na blogerze, na bloglovin, ale najwięcej na moim Instagramie, gdzie na dzień dzisiejszy są 704 osoby obserwujące. Jeśli chodzi o liczbę wyświetleń obecnie jest to już 465,014. Wiem, że są osoby, które czekają na mój wpis i nawet po bardzo męczącym dniu, nie zapominam o Was i o blogu, wrzucając jakiś post. 
Każda z tych liczb jest oczywiście ważna, ale najważniejsza jest dla mnie interakcja z Wami !
 

Chcąc Wam podziękować zorganizuję już w weekend wpis z informacją o rozdaniu. Zapraszam serdecznie do regularnych odwiedzin, abyście nie przegapiły tej wiadomości. A tymczasem, życzę Wam udanego wieczoru i jeszcze raz dziękuję za każdy dzień w Waszym "wirtualnym towarzystwie".

18 komentarzy:

 1. Gratuluję rocznicy, życzę wielu kolejnych, a także nieustającej weny do tworzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie za przepiękne życzenia :)

   Usuń
 2. Gratuluję serdecznie tak długiego istnienia bloga i mam nadzieje, ze nie przestaniesz tworzyć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! Wchodząc tutaj wiem, że zadrobię wszystkie najważniejsze informacje o promocjach :) p.s. mam nadzieję, że uda nam się jeszcze zobaczyć ;) Pewnie nie jedne targi kosmetyczne jeszcze przed nami :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogromnie mi miło, bardzo dziękuję i również liczę, że będziemy się mogły jeszcze poznać osobiście:)

   Usuń
 4. Gratulacje :) Dzięki Tobie jestem na bieżąco ze wszystkimi promocjami, a promocja to moje imię od bierzmowania:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Karolinko za takie miłe słowa :)

   Usuń
 5. Super, oby było ich więcej, tego życzę Tobie i sobie ;-) Bo osobiście już nie wyobrażam sobie poranka bez przeglądania Twojego bloga :) Życzę wielu inspiracji do tworzenia nowych postów, więcej hitów kosmetycznych niż bubli i dużo radości z prowadzenia stronki! Buziaki. J.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana ;) Twoje komentarze są dowodem na to, że nie każdy Anonim to Ktoś, kto chce nam wbić szpilę. Ty zawsze dodajesz mi wiary, sprawiasz, że wiem, że warto pisać, bo Ktoś na to czeka :)

   Usuń
 6. Super super super :)) ja jestem tutaj już ponad rok :D i nie raz zadziwiłaś mnie już swoimi informacjami o tych wszystkich wspaniałych promocjach. Fajnie że stworzyłaś nam taki blog skąd możemy czerpać tyle informacji :)) pozdrawiam Cię i gratuluję. 3 lata to już poważna rocznica.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Martynko! Serdecznie dziękuję i będę zawsze starała się być na czasie dla Was ;) Buziaki!

   Usuń
 7. Gratuluję i życzę kolejnych lat ! :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)