Shinybox i zapowiedź listopadowego boxa

niedziela, 25 października 2015
Kochane

Wróciłam z Meet Beauty i z pewnością będzie relacja.  Tymczasem zostawiam Wam zapowiedź najnowszego Shinybox i wiadomość o promocji, która potrwa do końca dzisiejszego dnia...

Design przepiękny, oby i zawartość była super ciekawa, a nie jak ostatnio...

I jeszcze wspomniana wiadomość od ekipy Shinybox:
"Dziewczyny, dzisiaj mamy dla Was ostatnią promocję! Tym razem do zdobycia jest jeden z prezentowanych kosmetyków! Aby otrzymać w prezencie jeden z nich, należy użyć kodu DODATKOWYKOSMETYK. Promocja dotyczy archiwalnych pudełek ShinyBox z edycji lipcowej, sierpniowej i wrześniowej zakupionych pojedynczo w przedpłacie. Promocja obowiązuje tylko dzisiaj do godz. 23.59, nie czekajcie!
Zamów ShinyBox Wrzesień http://bit.ly/1K1DUE6 lub ShinyBox Siepień http://bit.ly/1FBi46a lub ShinyBox Lipiec http://bit.ly/1KUoQe2"

W najbliższych dniach zapraszam na relację z Meet Beauty oraz haul z zakupów połączony z pokazem prezentów z konferencji. Miłego dnia!

2 komentarze:

  1. Pudełko wygląda uroczo, ciekawe jak będzie z zawartością :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja poczekam w tym miesiącu na zawartość, bo oni ładnie umieją pisać i kusić, a potem w pudełku znajduje się...nic ciekawego.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)