Porządki w domu, mop parowy, ciekawe promocje i inspiracje Biedronki

czwartek, 29 października 2015
Dzień dobry

Dzisiaj do śniadanka proponuję przejrzenie najnowszej gazetki z ofertami Biedronki, która będzie obowiązywać od poniedziałku 2 listopada, a związana jest z porządkami w domu. Co znajdziemy w ofercie?
Mnie z pewnością zainteresowały: mop parowy lub obrotowy, bo mój obecny jest już w stanie niezadowalającym. Z pewnością zapoluję na nową płytę Andrzeja Piasecznego dla mojej mamy, która w przyszłym tygodniu będzie kosztować jedynie 15 zł. W gazetce mogą nas też zainteresować lampki LED, które mogą być ładną ozdobą naszych pokoi. Moja przyjaciółka będzie natomiast polować na szafkę na buty, która pomieści nasze obuwie, nie zajmie dużo miejsca i ozdobi przedpokój :) Całą gazetkę obejrzycie tutaj...

Nowa oferta Biedronki
W drugiej gazetce znajdziemy "chemię gospodarczą" niezbędną do utrzymania czystości w każdym z pomieszczeń, które są w naszym domu.

Druga część oferty Biedronki
Ruszamy do Biedronki i zaczynamy porządki :)

2 komentarze:

  1. Bardzo lubię oferty biedronkowe, zawsze znajdzie się tam coś fajnego :) Zapraszam na jesienne rozdanie :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)