Kilka ważnych wiadomości od Shinybox

piątek, 16 października 2015
Kochane

Dzisiaj do śniadanka mam dla Was zbiór wiadomości od ekipy Shinybox na temat najnowszej edycji, która dotrze do nas pod nazwą Think Pink.

Wysyłka odbędzie się 20 października, zatem już w środę powinnyśmy otwierać nasze boxy :)

W boxie znajdziemy 7 produktów, w tym jedynie 3 pełnowymiarowe. Uważam, że to niestety za mało. Zawsze Shiny wyróżniał się wieloma pełnowymiarowymi kosmetykami w środku.

W naszym boxie znajdziemy 3 produkty przeznaczone do makijażu, 4 pozostałe będą do pielęgnacji. No i to jest dobra wiadomość, bo ostatnio większość boxów jest stricte pielęgnacyjna.
Jednym z produktów będzie ten, który zapewni nam delikatne wykończenie makijażu. Może jakiś puder?

Bardzo intryguje mnie ta edycja, a to ze względu na zawartość aż 3 produktów do makijażu. Mam nadzieję, że Shiny nie zawiedzie i wszystkie będziemy zadowolone :)

A co Wy obstawiacie w tym boxie?

Miłego dnia!

3 komentarze:

  1. EE tyle jeszcze czekania ;) Be glossy jednak było szybsze :) pełnowymiarowe to zapewne będą te do makijażu :/

    OdpowiedzUsuń
  2. Znowu dadzą glazel, założę się. I czarną kredkę... Mnie już denerwują i koniec z ShinyBoxem, połowa miesiąca zrobiła się nagle drugą połową miesiąca i od kilku miesięcy pudło jest wysyłane po 20stym. Poza tym biorąc pod uwagę ilość promocji dla nowych osób i ciekawe pakiety to bardziej się opłaca kupować pojedyncze i tak też zamierzam.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)