Zawartość edycji specjalnej Joybox XL - recenzja gościnna

wtorek, 15 września 2015
Witam serdecznie


Jak widać w tytule, w tym wpisie zerkniemy do środka zawartości pudełka Joybox, jego edycji specjalnej, XL, która wczoraj dotarła do osób zamawiających, a jej premiera miała miejsce 27 sierpnia. Pudełko tym razem kosztowało 59 zł, w środku znajdziemy 11 produktów, 8 podstawowych oraz 3 wybierane spośród proponowanych. Ja tym razem odpuściłam, bo większość kosmetyków mam z innych boxów, ale dzięki mojej przyjaciółce, która się na niego skusiła obejrzymy jego zawartość. Szczegóły koleżanka przygotuję w ciągu najbliższych dni, ale dzisiaj podesłała mi fotkę poglądową. Zapraszamy zatem na drugi wpis z wieloma zdjęciami oraz opisami produktów :)


Muszę przyznać, że są tu smaczki, które i mnie kuszą :) A co Wy sądzicie o tym boxie? Zamawiałyście go? Drugie podejście do zakupu będzie dzisiaj:)

Najnowsza oferta tematyczna Biedronki obowiązująca od 21 września

2 komentarze:

  1. Komplecik niczego sobie. Ale dostrzegam rzeczy dostępne na codzien i nie wiem czy zawartość by mnie osobiście usatysfakcjonowała, ale jesli miałabym zapłacić mniej, to czemu nie.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)