Nowa limitowanka Kiko - kusi nie tylko wyglądem...

poniedziałek, 10 sierpnia 2015
Dzień dobry!

Dzisiaj o cudeńkach, które już są w sprzedaży, a że są limitowanką mogą szybko zniknąć. Mowa o nowej kolekcji włoskiej marki kosmetyków Kiko, która nosi nazwę Rebel Romantic, na swojej stronie Kiko opisuje ją w następujący sposób : "Klasyczna piękność w oprawie gęstych rudych włosów. Romantyczna atmosfera. Gra światłocieni otaczająca kobietę o wyraźnie dwoistym charakterze - niezwykle kobiecą, a jednocześnie odważną i buntowniczą. Oto muza, będąca inspiracją Rebel Romantic - nowej kolekcji sygnowanej przez KIKO MILANO.
Makijaż nabiera blasku. Idealnie współgrające ze sobą jasne i ciemne odcienie rzeźbią rysy twarzy. Metaliczna poświata koloru nadaje spojrzeniu urok i wyrazistość. Oczy są obramowane kreską o matowym wykończeniu, a usta wysuwają się na pierwszy plan, podkreślone pełnymi blasku kolorami.
Pielęgnacja skóry zyskuje nowych sojuszników w postaci skutecznych kosmetyków pielęgnacyjnych, które sprawiają, że skóra nabiera blasku, a także pomagają zamaskować obrzęk i cienie pod oczami oraz oznaki starzenia.
Eleganckie opakowania ze zdobieniami w kształcie wachlarza przywodzą na myśl okres Secesji. Dobór kolorów odzwierciedla dwoistą duszę kolekcji - ciepłe odcienie mosiądzu wpadającego w róż ścierają się z czystymi odcieniami mosiądzu typowego dla lufy karabinu."

Niech jednak przemówią nie piękne opisy a zdjęcia przedstawiające tę limitowankę

Musicie przyznać, że kolekcja wygląda niezwykle elegancko. Różowe złoto, wachlarze w zdobieniach, ciekawa kolorystyka, czerwień w przypadku pomadek, intrygujący pędzel dwustronny.

Wpadła mi w oko ta limitowanka, niestety online nie lubię kupować w Kiko, bo i opłata spora i oczekiwanie długie. A do Wrocławia nie wiem, kiedy znowu się wybiorę :( 

Czy i Wam podoba się ta kolekcja? :)

2 komentarze:

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło przeczytać Twoją opinię. Nie musisz zostawiać twojego adresu do bloga. Jeśli zostawiasz komentarz, z pewnością Cię odwiedzę :)